جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: فروتن و میترا حجار بار دیگر مقابل هم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

فروتن و میترا حجار بار دیگر مقابل هم

فیلمبرداری «دلتنگی های عاشقانه» از هفته آینده شروع خواهد شد. تهیه کنندگی این فیلم بر عهده محمدرضا شرف الدین بوده که پروژه پر حرف و حدیث «فرزند صبح» را در کارنامه دارد و رضا اعظمیان کارگردان این فیلم است.

«دلتنگی های عاشقانه»، داستانی عاشقانه در حاشیه جنگ را روایت می کند و به جز فروتن و میترا حجار، شاهرخ فروتنینان، مریم کاویانی و شیوا خنیاگر هم در آن ایفای نقش خواهند کرد.

آخرین فعالیت اعظمیان کارگردانی بخش هایی از فیلم «کارناوال مرگ» بود که بعد از وقفه ای دو ساله و اختلاف با تهیه کننده قسمت های باقی مانده توسط تهیه کننده فیلمبرداری شد و نام اعظمیان بنا به درخواست خودش از تیتراژ این فیلم حذف شد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.