دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کارت پستال هایی با عطر غذاهای مورد علاقه! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: يك دانشجوي چيني سيستم مفهومي طراحي كرده است كه امكان تهيه كارت پستال هايي با تصوير و بوي غذاهاي مورد علاقه افراد را فراهم مي كند.

براي بسياري از افرادي كه دور از وطن خود هستند، ديدن تصاويري از مناطق كشورشان مي تواند بسيار دلنشين باشد و طرح خلاقانه مبتكر جوان چيني نيز مي تواند دلتنگي براي غذاهاي محبوب را بر طرف كند.

کارت پستال هایی با عطر غذاهای مورد علاقه!

ايده دانشجوي طراحي صنعتي دانشگاه دونگ هوآ چين در مركز طرح هاي خلاقانه سوني در شانگهاي ارائه شد و توانست جايزه بهترين دستگاه سرگرمي را از آن خود كند.

اين طرح به همراه شش طرح دانشجوي ديگر به عنوان طرح هاي منتخب برگزيده شدند و تيمي از طراحان شركت سوني به دانشجويان براي تبديل ايده ها به واقيعت كمك كردند.

کارت پستال هایی با عطر غذاهای مورد علاقه!

مدل اوليه سيستم مفهومي «چاپگر غذا» (Food Printer)  از يك دوربين عكاسي، حسگر استخراج بو و يك چاپگر تشكيل شده است.

بوي غذا توسط حسگرهاي استخراج بو درون دستگاه ذخيره شده و با استفاده از جوهر عطري، يك كارت پستال با تصوير و بوي غذا پرينت گرفته مي شود.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.