جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قدردانی ویژه فرانسوی ها از لیلا حاتمی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: ليلا حاتمي «نشان هنر و ادب» درجه شواليه را از فرانسوي ها گرفته است.

در حالي سفارت فرانسه در تهران به تازگي اعلام کرده که «نشان هنر و ادب» درجه شوالیه توسط سفیر فرانسه از طرف وزیر فرهنگ و ارتباطات این کشور به «لیلا حاتمی» اعطا شده است كه خبر مي رسد اين نشان 29 تير ماه اعطاء شده بود؛ بنابراين اين خبر با تاخير اعلام شده است.

قدردانی ویژه فرانسوی ها از لیلا حاتمی

بازيگر فيلم هايي چون «جدايي نادر از سيمين»، «ليلا»، «ارتفاع پست» و... كه اين روزها چهل سالگي را پشت سر مي گذارد ماه قبل براي بازي در فيلم «پله آخر» در جشنواره ي فيلم كارلووي  واري برگزيده شد.

آن طور كه سفارت فرانسه اعلام كرده است "به خاطر خلاقیت هنری یا ادبی" و یا "به خاطر مشارکت در تلالو هنر و ادب در فرانسه و جهان" اين نشان به هنرمندان اعطا می شود.

شهرام ناظری، شواليه آواز ايران پنج سال قبل این نشان را دریافت کرد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.