يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: چرا زنان بیشتر از مردان عمر می کنند؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: تحقیقات نشان می دهد: جهش ژنتیکی، الگوهای پیری را در مردان و نه در زنان تحت تاثیر قرار می دهد.

تحقیقات جدید نشان می دهد که جهش DNA میتوکندری منجر به پیر شدن سریع تر مردان نسبت به زنان می شود. این یافته می تواند توضیح دهد که چرا زنان به طور متوسط ، بیشتر از مردان عمر می کنند.

محققان دانشگاه «موناش» در استرالیا، مگس های میوه نر و ماده که حامل میتوکندری از منشاهای مختلف بودند را مورد بررسی قرار دادند. میتوکندری بخشی از سلول است که مواد غذایی را به انرژی تبدیل می کند.

آنها دریافتند که تنوع ژنتیکی در میتوکندری امید به زندگی را در مردان و نه در زنان پیش بینی می کند. محققان به این نتیجه رسیدند که جهش های مختلف در داخل دی ان ای میتوکندری بر میزان سرعت پیر شدن مردان و همچنین طول عمر آن ها تاثیر می گذارد.

دکتر «دامیان داولینگ» از دانشکده علوم زیستی «موناش» مي گويد: جالب است که این جهش های مشابه هیچ تاثیری بر الگوهای پیری در زنان ندارد. آنها تنها بر مردان، اثرگذار هستند.

وی مي افزايد: همه حیوانات دارای میتوکندری هستند و گرایش زنان به بیشتر زنده ماندن نسبت به مردان در بسیاری از گونه های مختلف معمول است و بنابراین نتایج ما نشان می دهد که جهش میتوکندری که ما آن را کشف کردیم، به طور کلی در سراسر قلمرو حیوانات موجب پیری سریع تر مردان می شود.

این محققان قصد دارند تحقیقات خود را ادامه دهند تا راه های خنثی کردن تاثیر منفی جهش های ژنتیکی بر امید به زندگی مردان را مورد بررسی قرار دهند.

این پژوهش در مجله «Current Biology» منتشر شده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.