دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شکلاتی که 2500 سال قدمت دارد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

شکلاتی که 2500 سال قدمت دارد

در آن زمان یا دانه های کاکائو را می شکستند و پس از مخلوط کردن با آب آن را می نوشیده اند، یا پالپ هایی که در اطراف دانه های کاکائو وجود دارد را تخمیر می کرده و سپس مصرف می کرده اند.

چنین چیزی تنها در اختیار بزرگان قبیله قرار می گرفت.

شکلاتی که 2500 سال قدمت دارد

اما یافته های اخیر که توسط دیرینه شناسان مکزیکی اعلام شده اند حاکی از آن هستند که انسان ها شکلات را به روش های دیگری نیز مصرف می کرده اند. این اولین بار است که شکلات را در بشقاب غذاخوری کشف کرده اند. آزمایشات حاکی از وجود تئوبرمین و کافئین هستند که می تواند سند محکمی برای اثبات مصرف شکلات باشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.