دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قلعه‌نویی:اهل کوفه تحمل بیشتری داشته باشند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: امير قلعه نويي در پايان بازي استقلال و ذوب آهن كه با پيروزي تيمش همراه بود درباره اين بازي اظهار كرد: خدا را شكر كه توانستيم در اين بازي سخت سه امتياز را كسب كنيم. احساس مي كنم كه اين بازي يكي از بهترين عملكردهاي استقلال و شايد بهترين بازي ليگ باشد. ذوب آهن در نيمه دوم هجومي تر بازي كرد و بازي سرعت خوبي پيدا كرد. احساس مي كنم كه اين بازي يكي از ديدارهاي خوب ليگ بود البته بايد باز هم فيلم را بازبيني كنم .من به اين تيم خيلي اميدوار شدم البته اگر عده ي كمي كه اهل كوفه هستند هفته گذشته اذيت نمي كردند شايد در آن بازي هم با امتياز بيرون مي آمديم.

وي افزود: در اين تيم تغييرات زيادي از نظر رفتاري، تعصب و عشق به پيراهن در حال رخ دادن است. يك بازيكن به خاطر مردم 150 ميليون از پول رضايت نامه اش را خودش پرداخت مي كند تا به استقلال بيايد. بازيكني مثل بيك زاده كسي نبود كه بيرون بماند و به عشق مردم از تيمي كه قهرمان شده بود، به جمع استقلال اضافه شد. مي خواهم بگويم اين اهل كوفه تحمل بيشتري داشته باشند. امروز شرايط استقلال خوب بود و جا دارد از دوستاني كه زحمت كشيدند تشكر كنم. تيم ما در آينده فراز و نشيب زيادي خواهد داشت و تماشاگران بايد كمي صبر داشته باشند.

قلعه‌نویی:اهل کوفه تحمل بیشتری داشته باشند

قلعه نويي گفت: نمي دانم در اين دو، سه ساله چه اتفاقي افتاده است. سال اولي كه من در اين تيم آمده بودم بازيكنان زيادي را جابه جا كرده بوديم و تا رده دوازدهم هم رسيده بوديم اما باز هم تيم تشويق مي شد. در همين ورزشگاه وقتي كه جام قهرماني را از دست داده بوديم، تماشاگران به احترام استقلال 10 دقيقه تيم را تشويق كردند. فرهنگ تماشاگران استقلال اين است. نمي دانم چه اتفاقي افتاده است. در تيمي كه بازيكنان به عشق مردم آمده اند و پول هم نگرفته اند، بايد چنين اتفاقي برايشان بيفتد. مي خواهم بگويم كه بايد به بازيكنان فرصت دهيد تا همان طور كه آن ها معرفت نشان دادند و با چنين وضعيتي براي شما بازي مي كنند شما هم بايد كاري كنيد كه بازيكنان به شما اطمينان كنند.

وي در ادامه بيان كرد: طبيعتا ضعف هايي در كار ما وجود دارد كه بايد فيلم را بازبيني كنيم و در طول هفته اين ضعف ها را برطرف كنيم.

سرمربي استقلال درباره اظهارات رييس هيات مديره استقلال پس از بازي هفته گذشته نيز گفت: هيات مديره مسئوليت سياست گذاري را بر عهده دارد و مديرعامل نقش اجرايي را ايفا مي كند. اينكه بخواهيم در فضاي رسانه اي انتقاد كنيم كار غلطي است اما اگر مديرعامل صلاح بداند از طريق او به هيات مديره توضيحاتي را اعلام خواهيم كرد. اگر بحث هاي خانوادگي درون خانواده بماند بهتر است.

قلعه نويي در پاسخ به اين سوال كه چه زماني استقلال به شرايط ايده ال خود مي رسد گفت: امروز در ايجاد موقعيت خوب بوديم اما چيزي كه من را نگران مي كرد، اين بود كه بازي باكيفيتي را ارائه نمي دادند. در اين بازي تيم ما باكيفيت تر بود ولي با استقلالي كه مد نظر من است فاصله داريم. بايد پژمان منتظري و مجتبي جباري به ما اضافه شوند تا بتوانند مهاجمان را خوب تغذيه كنند.

وي با اشاره به تشويق مجيدي در بازي هفته گذشته نيز گفت: من هفته قبل هم گفتم اين كارها زمان رسيدن استقلال به شرايط خوبش را عقب مي اندازد و امروز هم مردم متوجه اين مسئله شدند.

قلعه نويي همچنين در پاسخ به سوال يكي از خبرنگاران كه درباره داوري پرسيده بود از اظهار نظر درباره اين مسئله خودداري كرد.

وي درباره پيشنهادهاي جباري و زندي از تيم هاي عربي اظهار كرد: در بعضي از روزنامه ها آنقدر در اين چند روزه درباره پيشنهادهايي كه مطرح شده نوشته شد كه حتي براي بارسلونا نيز اينقدر پيشنهاد نمي آيد. من فكر مي كردم كه سر تمرين بروم هيچ كدام از بازيكنان حضور نخواهند داشت و بايد خودم را براي حضور در بازي آماده مي كردم! ما تلاش مي كنيم كه نيروهايمان را حفظ كنيم و به موقع در نيم فصل جلسه اي برگزار خواهيم كرد و نظرات پورحيدري و ساير دوستان را خواهيم گرفت و آن ها را كتبا به فتح الله زاده اعلام خواهيم كرد ولي فعلا به احتمال 99 درصد تمام بازيكنان در تيم خواهند ماند.

سرمربي استقلال در پاسخ به اين سوال كه آيا جباري از مسئله كاپيتاني ناراحت است يا خير گفت: اين گونه نيست. جباري مصدوميت دارد و دو ام آر آي هم از او گرفته شده است و قرار است كه كادر پزشكي نظر نهايي را اعلام كند. من شايد ايرادهاي زيادي داشته باشم ولي هيچ وقت دروغ نمي گويم و بايد بگويم كه چنين جوي در استقلال حاكم نيست. همان طور كه ديديد جواد نكونام بازوبند را به رحمتي داد و پژمان منتظري هم آن كار پهلوانانه را انجام داد.

وي در پاسخ به سوال يكي از خبرنگاران كه پرسيده بود آيا معرفت گذشته در ميان بازيكنان وجود دارد يا خير خاطره اي از بازيگري خودش و حضور در جام ملت هاي آسيا بيان كرد و گفت: بايد بازيكنان را طوري تربيت كنيم كه مردم و پيراهن تيم شان را دوست داشته باشند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.