دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نکونام: تا آخر فصل در استقلال خواهم ماند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: جواد نکونام هافبک استقلال پس از پیروزی تیمش مقابل ذوب آهن گفت: «روز به روز بهتر می شویم. نیمه اول خوب بودیم و در نیمه دوم هم موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتیم اما از آنها استفاده نکردیم. در مجموع بازی خوبی انجام دادیم و روز به روز هم بهتر می شویم.»

نکونام در مورد آمادگی خودش هم گفت: «من پس از پیوستن به استقلال تنها دو روز تمرین کردم و هنوز برای هماهنگ شدن به آمادگی کامل زمان نیاز دارم. من نیاز دارم که چندین بازی دیگر انجام دهم تا کاملا در شرایط مسابقه قرار بگیرم ولی مطمئنم که روز به روز بهتر می شوم.»

هافبک استقلال در مورد شایعه جدایی اش از استقلال هم گفت: «قبل از این که به استقلال بیایم هم از قطر پیشنهاد داشتم. ولی من دوست دارم در استقلال بازی کنم. برای همین به استقلال آمده ام. تا آخر فصل هم در استقلال بازی خواهم کرد.»

نکونام: تا آخر فصل در استقلال خواهم ماند

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.