دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: محسن شادی به فینال C هم نرسید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: محسن شادي از راهيابي به فينال c رقابت هاي روئينگ انفرادي المپيك بازماند.

محسن شادي در مرحله نيمه نهايي D رقابت هاي روئينگ انفرادي مردان المپيك به مصاف حريفان خود رفت و با ثبت ركورد 8 دقيقه و 20 ثانيه و 29 صدم ثانيه در جايگاه ششم گروه خود قرار گرفت.

در اين گروه، ورزشكاراني از موناكو، هند، كرواسي، كره جنوبي و شيلي حضور داشتند كه قايقرانان كرواسي، هند و موناكو در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند. شادي در حالي اين ركورد را در نيمه  نهايي به ثبت رساند كه در مراحل قبلي حدود يك دقيقه بهتر پارو زده بود.

به اين ترتيب محسن شادي بايد در مرحله فينال گروه  چهارم شركت كند و براي كسب عناوين هجدهم تا بيست و چهارم به مصاف حريفانش برود.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.