يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: میزان پاداش‌ های المپیک لندن تغییر کرد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: وزير ورزش و جوانان از تغيير ميزان پاداش به ورزشكاران مدال آور در المپيك لندن خبر داد.

محمد عباسي وزير ورزش و جوانان در حاشيه جلسه هيات دولت در جمع خبرنگاران گفت: ورزش هاي مدال آور ما از هفته بعد وارد بازي هاي المپيك مي شوند هر چند كه رتبه ششمي خانم احمدي و پيروزي ارزشمند نوشاد عالميان بسيار دلگرم كننده بود و باعث تقويت اردوي ورزشي كشورمان شد.

وي افزود: روحيه ورزشكاران ما عالي است و من اين خبر خوب را به همه ورزش دوستان مي دهم كه براي تشويق و ايجاد انگيزه در ورزشكاران شركت كننده در المپيك جوايزي در نظر گرفته ايم و مشخص شده است كه براي هر ورزشكاري كه بتواند مدال طلا بياورد 200 سكه طلا و براي هر ورزشكاري كه نقره بياورد 150 سكه و براي ورزشكاري كه بتواند به مدال برنز برسد 100 سكه طلا اهدا خواهد شد.

وي گفت: اين مقدار نسبت به دفعات قبل افزايش يافته است و البته براي خانم احمدي كه توانست به مقام ششمي برسد يك هديه ويژه در نظر گرفته شده است و به او يك خودروي تيبا اهدا خواهد شد.

يكشنبه پيش عباسي در برنامه ي تلويزيوني كه از استوديو لندن به طور زنده پخش مي شد، ميزان پاداش طلايي هاي المپيك را 90 سكه طلا اعلام كرد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.