دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: گذاشتن عمامه در بحرین جرات می خواهد! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: در ادامه اقدامات نيروهاي بحريني و سركوب مردم اين بار نيروهاي امنيتي به يك عالم ديني اهانت كرده و عمامه را از سر وي برداشته و عنوان داشتند گذاشتن عمامه در بحرين جرات مي خواهد!

نيروهاي امنيتي بحرين با شيخ ابراهيم الصفا، مدير حوزه الغدير در منطقه ستره بحرين برخورد شديدي كرده و كلمات ناشايستي عليه وي به كار بردند و وي را مجبور كردند تا عمامه را از سر خود بردارد.

بعد از اين حادثه شيخ الصفا اظهار كرد: آيا قانوني در بحرين وجود دارد كه گذاشتن عمامه را جرم تلقي كند؟ با وجود آن كه در آن لحظات در كشور خود بودم اما احساس غربت كردم.

وي در ادامه افزود: چندين بار با ما همچون ساير افراد با اهانت برخورد شده اما اين بار به عمامه كه نمادي از اسلام به شمار مي رود اهانت شده است.

در همين راستا مجيد مشعل، رئيس شوراي اسلامي علماء بحرين اهانت به لباس روحانيت و همچنين اهانت و برخورد با مردم و به سرقت بردن اموال آن ها را به شدت محكوم كرد.

مشعل در ادامه افزود: نظام حاكم به خوبي مي داند كه عمامه در ميان مردم مسلمان و بيدار بحرين از چه جايگاهي برخوردار است و از پيامدهاي تجاوز و اهانت به حرمت علماء نيز آگاه است اما به نظر مي رسد كه نظام براي فرار از خواسته هاي مردم به شدت خواهان اجراي سياست هاي تحريك آميز و بحراني كردن اوضاع است اما بايد نظام حاكم بر اين مساله واقف باشد كه تمام مردم در يك جبهه ايستاده اند و براي دفاع از حقوقشان خود را فدا مي كنند و اين اقدامات تحريك آميز تنها ايستادگي و مقاومت مردم را افزايش مي دهد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.