شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: وزیری از المپیک حذف شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: ميلاد وزيري با قبول شكست مقابل كماندار مكزيكي از راه يابي به مرحله ي يك شانزدهم نهايي رقابت هاي ريكرو المپيك باز ماند.

كماندار المپيكي ايران كه در مرحله ي تعيين رنكينگ در رده ي سي و نهم قرار گرفته بود، به مصاف كماندار مكزيكي رفت و 7 بر يك تن به شكست داد.

وزيري در دور اول 25 - 25 مقابل ادواردو ولس مساوي كرد تا هر يك از دو كماندار يك امتياز كسب كنند. در دور دوم كماندار مكزيكي بهتر عمل كرد و 28 بر 26 ست را به سود خود به پايان برد.

در ست سوم وزيري دو تير 10 داشت، اما باز حريف او بهتر كار كرد.

ست چهارم نيز به سود ولس به پايان رسيد تا وزيري حذف شود.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.