دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: توضیحات پلیس درباره فک پلمپ قهوه خانه ها ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: معاون نظارت بر اماكن عمومي پليس امنيت تهران بزرگ گفت: هيچ دستوري براي فك پلمپ قهوه خانه ها و رستوران هاي سنتي فرحزاد ابلاغ نشده و اقدامات صورت گرفته در اين خصوص در اجراي ماموريت هاي محوله و مقررات صنفي بوده است.

معاون نظارت بر اماكن عمومي پليس امنيت تهران بزرگ در خصوص فك پلمپ تعدادي از رستوران هاي سنتي فرحزاد گفت: در تاريخ 24 تير ماه سال جاري در جريان بازديد از يكصد قهوه خانه و رستوران سنتي در منطقه فرحزاد، 87 واحد به دليل تخلفات صنفي و نداشتن پروانه كسب پلمپ شدند كه در حال حاضر تعداد 29 واحد متخلف همچنان پلمپ بوده و مابقي نيز با اخذ تعهد و طي مراحل اداري و صنفي فعاليت خود را از سر گرفته اند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.