شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بازداشت اوباش فرمانیه حین عربده‌ کشی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: در 48 ساعت گذشته علاوه بر اجراي طرح جمع آوري اراذل و اوباش منطقه خاوران و اتابك طرح هاي مختلفي از سوي يگان هاي انتظامي پايتخت به اجرا در آمده كه در مجموع آن قريب به 120 تن از اراذل اوباش و مخلان امنيت در سطح پايتخت شناسايي و دستگير شدند.

سرهنگ عليرضا محرابي، رييس پليس امنيت عمومي تهران بزرگ، با اعلام خبر دستگيري هفت تن از اراذل و اوباش محدوده شمال تهران گفت: اين متهمان در راستاي تدابير رييس پليس تهران بزرگ و درخواست شهروندان مبني بر اجراي طرح امنيت محله محور و برخورد با اراذل و اوباش توسط ماموران پايگاه سوم پليس امنيت عمومي و ماموران يگان امداد پايتخت شناسايي و بازداشت شدند.

محرابي افزود: در اين طرح محل هاي آلوده و جرم خيز حوزه سرکلانتري سوم تحت نظر و پوشش قرار گرفت که در آن اراذل و اوباشي كه اقدام به ايجاد درگيري، مزاحمت براي نواميس، عربده كشي و اخلال در نظم عمومي کرده بودند از سوي ماموران اين يگان شناسايي شدند.

محرابي با بيان اينكه با توجه به اطلاعات ارايه شده از سوي شهروندان ساکن اين محدوده هفت تن از اراذل و اوباش سطح دو و سه که با اقدامات خود باعث اخلال در نظم عمومي و سلب آسايش شهروندان شده بودند، بازداشت شدند،گفت: اين هفت شرور که «مهدي»،«محمد» ،«مجيد»، «علي»، «شاهرخ»، «امير»، «بهمن» و «علي» نام دارند در اين طرح بازداشت و بر اساس اتهامات وارده به پايگاه سوم پليس امنيت عمومي تهران بزرگ منتقل شدند که در بازجويي ها به جرم خود اعتراف و براي سير مراحل قضايي به دادسرا منتقل شدند.

به گفته رييس پليس امنيت عمومي پايتخت در بازرسي از محل اختفاي متهمان، يک دستگاه موتورسيکلت سنگين، مقداري موادمخدر، تعدادي از آلات استعمال موادمخدر، دو دستگاه تجهيزات دريافت از ماهواره و آلات و ادوات لهو و لعب و قمار کشف و ضبط شد که به همراه پرونده تشکيل شده به دادسرا منتقل شد.

دستگيري بيش از 100 تن در طرح پاكسازي پارك ها و تفرجگاه ها

همچنين دركنار اجراي اين طرح در شمال پايتخت، سرهنگ محسن خانچرلي،رييس پليس پيشگيري فاتب نيز صبح امروز ضمن تشريح عملکرد نيروهاي زيرمجموعه اين پليس در اجراي طرح پاکسازي تفرجگاه ها و پارک ها، از دستگيري 23 شرور و 22 سارق در 48 ساعت گذشته خبرداد و گفت: 10 پارک ويژه، 10 پارک مهم و 73 پارک و تفرجگاه عادي تحت اجراي اين طرح درآمد که در آن با به کار گيري نيروهاي متخصص از مجموعه سرکلانتري هاي يازده گانه فرماندهي انتظامي تهران بزرگ، کليه اين مناطق از لوث وجود معتادان، اراذل و اوباش، سارقان و مزاحمان نواميس شهروندان پاک شد.

وي افزود: در اين راستا 22 سارق که با اقدامات خلافکارانه خود باعث بروز دردسر و مشکل براي شهروندان شده بودند، شناسايي، بازداشت و به کلانتري محل منتقل شد و همچنين به 679 تن از کساني که به نوعي مرتکب تخلف و ناهنجاري هاي اجتماعي شده بودند، تذکر داده شد.

ريس پليس پيشگيري تهران بزرگ با بيان اينكه در اين طرح ها 6 توزيع  کننده موادمخدر و 57 مزاحم نواميس شهروندان که باعث آزار افراد حاضر در پارک هاي شده بودند نيز دستگير و براي رسيدگي بيشتر به جرايمشان به مبادي ذيربط معرفي شده اند، گفت: همچنين در اين طرح 23 تن از اراذل و اوباش سطح دو و سه که اقدام به انجام حرکات خلافکارانه کرده بودند، شناسايي شده و به اتهام هايي چون شرارت، ايجاد درگيري و نزاع، مزاحمت و عربده کشي به پايگاه هاي پليس امنيت منتقل شدند.

خانچرلي با تاكيد بر اجراي اين طرح در روزهاي آتي گفت: در اين عمليات ها 59 دستگاه موتورسيکلت به علت تخلفات راکبان آن توقيف شد که در بررسي هاي انجام شده از مشخصات و مدارک صاحبانشان مشخص شد که تعدادي از اين وسايل نقليه مسروقه است که پس از صورتجلسه براي تعيين تکليف به پليس آگاهي منتقل شدند.

دستگيري زورگير پارك بي سيم

سرگرد اميرهوشنگ اميري، رييس کلانتري 159 بي سيم نيز صبح چهارشنبه از دستگيري سارق زورگير پارك بي سيم به هويت «اشکان زاغي» در يک عمليات تعقيب و مراقبت پليسي خبر داد و در تشريح عمليات ماموران تحت امر خود گفت: در ساعت 20 شب هفتم مردادماه ماموران معاونت پيشگيري کلانتري هنگام گشت زني در پارک بي سيم به فردي به نام «محمد-ب»معروف به «اشکان زاغي» که از سارقان سابقه دار و حرفه اي زورگير پارک بي سيم بوده برخورد کرده و در صدد دستگيري وي برآمدند و در حالي که ماموران لحظه به لحظه به متهم نزديک مي شدند تا او را دستگير کنند،ناگهان نامبرده به محض مشاهده پليس فرار را بر قرار ترجيح داد و به سرعت متواري شد كه با فرار متهم عمليات تعقيب و گريز پليسي آغاز و پس از دقايقي متهم در حالي که خود را در يکي از کوچه هاي اطراف پارک بي سيم پنهان کرده بود با اجراي طرح مهار شناسايي و دستگير شد.

وي اضافه كرد: متهم پس از دستگيري براي تحقيقات بيشتر به کلانتري منتقل و تحت بازجويي هاي فني قرار گرفت كه در خلال بازجويي هامشخص شد متهم به تازگي از چند تن از شهروندان ساکن در محدوده پارک بي سيم زورگيري کرده که ضمن تماس تلفني با مالباختکان، آنان در کلانتري حاضر و «اشکان زاغي» را در مواجهه حضوري مورد شناسايي قرار دادند.

رييس کلانتري 159بي سيم خاطرنشان کرد: پرونده متهم در اين ارتباط تشکيل و وي به همراه شاکيان پرونده براي رسيدگي تخصصي به پايگاه پنجم پليس آگاهي فرماندهي انتظامي تهران بزرگ ارجاع شد.

انهدام باند چهارنفر زورگيران در غرب پايتخت

همچنين در سوي ديگر پايتخت، سرهنگ احمد فتوحي رييس كلانتري 154 چيتگر نيز از دستگيري چهار عضو يک باند زورگيري که با تهديد قمه از شهروندان ساکن در غرب پايتخت زورگيري مي کردند در وردآورد خبر داد و افزود: در ساعت 23 شب هشتم مردادماه مرد جواني به نام «جواد-ب» 27 ساله به کلانتري مراجعه و اظهار داشت كه چهار جوان با دو دستگاه موتور سيکلت تندرو با تهديد چاقو در شهرک وردآورد اقدام به زورگيري از وي و شهروندان کرده و باعث به وجود آمدن جو ناامني در منطقه شده اند كه به دنبال اين موضوع از طريق مرکز پيام کلانتري به تيم هاي گشتي فعال در سطح محدوده اعلام شد و شناسايي و دستگيري عاملان ناامني ها در دستور کار قرار گرفت.

وي افزود: به همين منظور ماموران دايره تجسس کلانتري ضمن گرفتن مشخصات متهمان تحقيقات خود را آغاز و به اجراي عمليات تعقيب و مرافبت در سطح نقاط جرم خيز پرداختند که يکي از واحدهاي گشتي حين گشت زني دو تن از متهمان را که در حال پرسه زني بودند مشاهده کرده و در صدد دستگيري آنان برآمدند كه در نهايت دو تن از متهمان به نام هاي «محمود-ع» 24 ساله و «وحيد-ر» 25 ساله که در حال پرسه زني با دو دستگاه موتور سيکلت پول سار نوک مدادي و موتور سيکلت آپاچي بودند با اجراي طرح مهار دستگير شدند.

به گفته فتوحي، متهمان پس از دستگيري مورد بازرسي قرار گرفتند که در بازرسي از آنان دو قبضه قمه و چاقو کشف شد به همين منظور زورگيران جوان به سرعت براي تحقيقات بيشتر به کلانتري منتقل و تحت بازجويي قرار گرفتند كه در خلال بازجويي ها ضمن اين که مالباخته متهمان در را در مواجهه حضوري مورد شناسايي قرار داد، مشخص شد که اعضاي باند چهار نفر هستند که دو تن از آنان فبل از حضور ماموران فرار را بر قرار ترجيح داده و گريخته اند.

به گفته رييس کلانتري 154چيتگر متهمان در بازجويي ها به جرم خود در رابطه با زورگيري از شاکي اقرار و معترف شدند كه اعمال مجرمانه خود را به اتفاق دو تن از همدستان خود به نام «ابراهيم-ش» 17 ساله و «حسن- خ» 18 ساله انجام داده اند كه با توجه به اظهارات متهمان دستگير شده، آدرس مخفي گاه دو عضو فراري باند در قلعه حسن خان به دست آمد و شمارش معکوس براي به دام انداختن آنان آغاز شد و در دستور کار ماموران عمليات ويژه کلانتري قرار گرفت و در نهايت مخفي گاه متهمان در يکي از محلات قلعه حسن خان شناسايي و با هماهنگي قضايي در يک عمليات ضربتي شناسايي و دستگير شدند.

رييس کلانتري 154 چيتگر با اشاره به حساسيت موضوع خاطرنشان کرد: پرونده اي در اين رابطه تشکيل و متهمان براي تحقيقات بيشتر و کشف ساير جرايم احتمالي آنان و شناسايي شکات ديگر در اختيار ماموران پايگاه پنجم پليس آگاهي فرماندهي انتظامي تهران بزرگ قرار گرفتند.

دستگيري اوباش فرمانيه حين عربده كشي

سرهنگ رحمان نعمتي، رييس کلانتري 123 نياوران نيز از دستگيري دو تن از اراذل و اوباش سطح سه اين منطقه خبرداد و گفت: اين دو متهم هنگام عربده کشي و درگيري در چهارراه فرمانيه بازداشت شدند.

نعمتي ادامه داد: پس از شکايت تعدادي از شهروندان ساکن محدوده فرمانيه و نياوران در خصوص اقدامات شرورانه دو تن از اراذل و اوباش اين محدوده، ماموران کلانتري 123 نياوران براي بررسي موضوع به محل اعزام شدند و اقدامات ماموران ادامه داشت تا اينکه شب گذشته مجددا تعدادي از شهروندان ساکن اين محدوده با پليس 110 تماس گرفته و اعلام کردند که اين دو متهم در چهارراه فرمانيه در حال عربده کشي هستند که تيمي از ماموران براي دستگيري هر دو متهم به محل اعزام شدند كه با رسيدن ماموران اين دو شرور که اوضاع را بر وفق مراد نمي ديدند، فرار را بر قرار ترجيح داده و سعي کردند از محل متواري شوند اما ماموران با اجراي طرح مهار راه آنان را سد کرده و هر دو تن را که سعي داشتند با ايجاد جوسازي و درگيري از محل متواري شوند، دستگير کردند.

وي با بيان اينكه دو متهم که «معين» و «جواد» نام داشتند به کلانتري منتقل و تحت بازجويي قرار گرفتند، گفت: دو متهم به جرايم خود مبني بر عربده کشي، ايجاد اخلال در نظم عمومي و حمل سلاح سرد اعتراف و به همراه پرونده تشکيل شده به پايگاه يکم پليس امنيت عمومي تهران بزرگ منتقل شدند.

به گفته نعمتي در پرونده اين دو متهم جرايمي چون، زورگيري و مزاحمت براي نواميس شهروندان نيز وجود دارد و در بازرسي از خودروي متهمان دو قبضه قمه و يك عدد چوب بيسبال كشف و ضبط شد.

دستگيري عامل تخريب اموال عمومي در نازي آباد

همچنين در روز چهارشنبه، سرهنگ حسين تميري، رييس كلانتري 130 نازي آباد نيز از دستگيري يكي عاملان تخريب اموال ساکنان شهرک وصال در منطقه نازي آباد تهران و تلاش ماموران براي به دام انداختن ديگر متهم پرونده خبرداد .

گفت: در ساعت يک بامداد نهم مردادماه جاري ماموران کلانتري 130نازي آباد از طريق تماس تعدادي از شهروندان تهراني با مرکز فوريت هاي پليسي 110فرماندهي انتظامي تهران بزرگ در جريان وقوع يک فقره تخريب و قمه كشي در آدرس شهرك وصال،بلوار اصلي،نبش خيابان غربي قرار گرفته و رسيدگي به موضوع را در دستور کار قرار دادند و هنگامي که ماموران به محل حادثه رسيدند، مشاهده کردند شيشه يك باب مغازه سوپر ماركت به مالکيت فردي به نام «مجيد- ل» و يك دستگاه خودروي 206 متعلق به زني به هويت «زهرا-ص» تخريب شده است كه طبق اظهارات اهالي محل دو تن به هويت هاي «‏مرتضي-ش» و «امير- ه» اقدام به تخريب كرده اند.

وي افزود:به دنبال اين موضوع ماموران ضمن گرفتن مشخصات ظاهري متهمان از طريق مرکز پيام کلانتري به تمام واحدها و تيم هاي گشتي اطلاع دادند و عمليات خود براي دستگيري دو شرور خطرناک را آغاز کردند و سرانجام پس از انجام ‏تحقيقات گسترده محل سكونت متهمان را شناسايي كرده و با هماهنگي قضايي به آدرس محل سکونت آنان واقع در شهرک وصال مراجعه كردند و هنگامي که ماموران به محل مورد نظر رسيدند مشاهده کردند دو جوان شرور در حال پرسه زني در کوچه محل سکونتشان هستند كه در صدد دستگيري آنان برآمدند اما متهمان به محض مشاهده پليس متواري شده و با استفاده از تاريكي شب فرار را بر قرار ترجيح دادند و به سرعت گريختند.

رييس كلانتري 130 نازي آباد با بيان اينكه با فرار متهمان عمليات تعقيب و گريز پليسي آغاز و در نهايت با اجراي طرح مهار يکي از متهمان که «امير- ه» نام داشت، دستگير شد، گفت: متهم پس از دستگيري به کلانتري منتقل و ضمن تشکيل پرونده براي بررسي تخصصي به پايگاه هفتم پليس آگاهي تهران بزرگ ارجاع شد و اقدامات ماموران کلانتري 130نازي آباد براي دستگيري ديگر متهم فراري کماکان ادامه دارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.