دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تشویق های اروپایی برای بچه دار شدن ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مجله مهر: جمعیت کهنسال؛ این مشکلی است که حالا بسیاری از کشورهای جهان از جمله در اروپا و آسیا با آن دست و پنجه نرم می کنند و به همین خاطر اکنون با روش های مختلف به دنبال حل کردن آن هستند.

تشویق های اروپایی برای بچه دار شدن

در حالی که چندین سال قبل بسیاری از کشورها به دنبال برنامه های کنترل جمعیت بودند افزایش طبقه کهنسال و کمبود نیروهای جوان سالهاست که باعث نگرانی دولت های مختلف شده است. علاوه بر افزایش طول عمر مهمترین عامل کاهش نیروهای جوان کشورهای مختلف کاهش زاد و ولد به حساب می آید. هر چند برخی کشورها مانند چین با جمعیت عجیب و غریب آن مثلاً با سیاست تک فرزندی هنوز می خواهند جمعیت خود را کنترل کنند اما بسیاری از کشورهای اروپایی و آسیایی در تلاش هستند که با سیاست های مختلف و تشویق خانواده ها به بچه دار شدن هرم سنی خود را به سمت نیروهای جوان ببرند. حتی پیش بینی رسیدن چین به نرخ رشد جمعیت صفر در سال ۲۰۳۰ مقام های این کشور ۱/۳ میلیارد نفری را هم نگران کرده است.

برای تشویق زوج ها به بچه دار شدن، دولت ها روش های مختلفی را برای کم کردن نگرانی ها در نظر گرفته اند تا بخش شاد بچه دار شدن بیشتر از دلواپسی های آن خودش را نشان دهد.

امنیت شغلی برای بچه دار شدن

در کشورهای در حال توسعه و پیشرفته که زنها مانند مردها در عرصه کار وارد شده اند از دست دادن فرصت های شغلی یکی از مهمترین دغدغه ها برای بچه دار شدن است. کشورهایی که به افزایش نرخ زاد و ولد خود فکر می کنند به همین خاطر در تلاش هستند که امنیت شغلی و اقتصادی پدرها و مادرها را در صورت بچه  دار شدن تأمین کنند. در ۱۶۴ کشور جهان برای مادرها به خاطر تولد بچه مرخصی با حقوق در نظر گرفته شده است. کشورهای اروپای مرکزی شناخته ترین کشورهای جهان درباره مرخصی زایمان هستند. در جمهوری چک و اسلواکی مادرها می توانند تحت شرایط خاص(دریافت حداقل حقوق پس از مدت در نظر گرفته شده در قانون) تا سه سال از مرخصی زایمان استفاده کنند.

در اسلواکی مدت استاندارد مرخصی زایمان ۳ سال است و دولت در ۲ سال اول تولد بچه ماهیانه ۲۵۶ یورو، هینه حمایتی پرداخت می کند. در سوئد پدر و مادرها می توانند از ۱۶ ماه مرخصی زایمان همراه با حقوق استفاده کنند که هزینه آن بین دولت و کارفرما تقسیم می شود. در انگیس همه زنان می توانند از ۵۲ هفته مرخصی استفاده کنند که ۳۹ هفته آن همراه با حقوق است. در ۶ هفته اول دوره مرخصی ۹۰ درصد حقوق کامل پرداخت می شود و در مابقی مرخصی حقوقی به عنوان حداقل دستمزد برای پرداخت در نظر گرفته شده است.

تشویق های اروپایی برای بچه دار شدن

در فرانسه مادرها ۱۶ هفته مرخصی زایمان به حقوق و مزایای کامل دارند و در صورت داشتن بچه سوم سالانه هزار یورو کمک مالی دریافت می کنند. در نروژ هم مادرها ۱۰ ماه مرخضی زایمان با حقوق کامل دارند.

در سال ۲۰۰۰،کانادا شاهد افزایش چشمگیر مرخصی زایمان از ۱۰ هفته به ۳۵ هفته بود. این مدت مرخصی می تواند با توافق پدر و مادر بین آنها تقسیم شود. همه این برنامه ها برای این است که زوج ها بدون نگرانی از قطع شدن حقوق یا احتمال از دست دان شغل شان بتوانند به بچه دار شدن فکر کنند.

جایزه و حقوق برای بیشتر شدن جمعیت

کشورهای مختلف برای کمک اقتصادی به خانواده هایی که بچه دار می شوند برنامه های خاص خود را دارند. دغدغه های اقتصادی یکی از مهمترین عامل هایی است که باعث نگرانی زوج های جوان برای بچه دار شدن می شود. به همین خاطر دولت هایی که به دنبال سر و سامان دادن به هرم سنی جمعیت کشور خود هستند تلاش کرده اند که برنامه های تشویقی اقتصادی را برای خانواده ها در نظر بگیرند.

مثلاً در اسپانیا دولت برای تولد هر بچه،۲۵۰۰ یورو به زوج ها پرداخت می کند. دولت کره جنوبی که سالها با نرخ پایین زاد و ولد دست وپنجه نرم کرده است برای تشویق خانواده ها ۳ هزار دلار برای تولد هر بچه به زوج ها می دهد. آنگلا مرکل،صدراعظم آلمان چند سال قبل که میانگین تعداد بچه های خانواده های این کشور ۱/۳ بچه تخمین زده شد پیشنهاد حقوق هزار و ۸۰۰ یورویی را برای مادرهایی که مراقب بچه های خود در خانه هستند مطرح کرده است.

عزم پوتین برای بیشتر شدن روس ها

ولادمیر پوتین،رئیس جمهور روسیه سال گذشته در جریان تبلیغات انتخاباتی خود تأکید کرد که جمعیت روسیه باید افزایش یابد تا این کشور در آینده دچار مشکل نشود. او اعلام کرده که به دنبال تغییر در روند رو به کاهش جمعیت روسیه است و قصد دارد برنامه ها و سیاست های اجتماعی خود را طوری تنظیم کند که جمعیت 143 میلیونی روسیه به 154 میلیون نفردر سال های آتی افزایش یابد.

بر اساس طرح وی دولت روسیه ۵۳ میلیارد دلار برای افزایش نرخ و زاد ولد در این کشور بودجه در نظر گرفته است تا همه راهکارهای ممکن برای این مسئله اجرایی شود. پوتین متعهد شده است که با ایجاد کودکستان های رایگان، کاهش قیمت مسکن و پرداخت پول به مادرانی که بیش از دو کودک دارند، از افزایش جمعیت حمایت کند. در اتحاد جماهیر سابق شوروی جوزف استالین قانونی برای مالیات بیشتر افرادی که بچه ندارند در نظر گرفته بود تا خانواده های بدون بچه جریمه شوند. بر این اساس مردان بدون بچه ۲۵ تا ۵۰ سال و زنان ۲۰ تا ۴۵ سال باید ۶ درصد در آمد خود را به عنوان مالیات پرداخت می کردند. در سال های اخیر برخی نمایندگان در روسیه و اوکراین تلاش کردند تا بار دیگر این قانون اجرایی شود اما هنوز به نتیجه نرسیده اند.

ایرلند؛ تا ۱۴۲۲ یورو حقوق ماهانه برای بچه

در ایرلند پدر و مادرها بر اساس تعداد بچه هایشان حقوق ماهانه دریافت می کنند. این قانون برای بچه های زیر ۱۶ سال(یا تا ۱۹ سال در حال تحصیل تمام وقت) اجرا می شود. بر این اساس دپارتمان حمایت اجتماعی این کشور برای یک بچه ماهانه ۱۵۰ یورو،دو بچه ۳۰۰ یورو،سه بچه ۴۸۷ یورو،چهار بچه ۶۷۴ یورو،پنج بچه ۸۶۱ یورو،شش بچه هزار و ۴۸ یورو،هفت بچه هزار و ۲۳۵ یورو و هشت بچه هزار و ۴۲۲ یورو در هر ماه پرداخت می کند.

تشویق های اروپایی برای بچه دار شدن

ژاپنی ها و قانونی به نام کودومو تیت

ژاپن یکی از پائین ترین نرخ های تولد را در سرتاسر جهان دارد و کارشناسان به تازگی هشدار داده بودند که در صورت تغییر نکردن وضعیت ممکن است که در سال 3011، ژاپن دیگر کودک زیر 15 سال نداشته باشد. به همین خاطر در ژاپن که بالاترین درصد جمعیت مسن را دارد قانونی به نام کودومو تیت در سال ۲۰۱۰ در نظر گرفته شد تا وضعیت هرم سنی جمعیت این کشور بهبود یابد. جمعیت بالای ۶۵ سال ژاپن از۲۶/۵ میلیون نفر در سال ۲۰۰۶ به ۲۹/۴۷ میلیون نفر در سال ۲۰۱۱ افزایش یافت. در حالی که گروه سنی بالای ۶۵ سال در سال ۲۰۰۶،بیست درصد جمعیت ژاپن را تشکیل می دادند مقام های ژاپنی متوجه شدند در صورتی که دست به کار نشوند در سال ۲۰۵۵ با جمعیتی که ۳۵ درصد آن را گروه سنی بالای ۶۵ سال تشکیل می دهد مواجه خواهند شد. بر اساس قانون کودومو تیت که در سال ۲۰۱۰ به وسیله حزب دمکراتیک این کشور اجرایی شد خانواده هایی که فرزند تا سن ۱۵ سال دارند ماهانه تا ۱۳ هزار ین کمک مالی دریافت می کنند.

انگلیسی ها و محاسبه حقوق هفتگی

دولت انگلیس برای مزایای بچه دار شدن تلاش کرده است که حقوق را به صورت هفتگی برای پدر و مادرها در نظر بگیرد. این حقوق از آوریل سال ۲۰۱۰، برای بچه اول ۲۰/۳ پوند به صورت هفتگی شده است. به ازای هر بچه اضافه هم دولت ۱۳/۴ پوند برای هر هر هفته در نظر گرفته است.

سنگاپوری ها و رشد تولد ۰/۲ درصدی

دولت سنگاپور چند سالی است که با سیاست های تشویقی موفق شده است نرخ تولد در این کشور را ۰/۲ درصد افزایش دهد. برای کاهش نگرانی والدین از هزینه های بزرگ کردن بچه ها،دولت برای بچه های اول و دوم به ازای هر بچه ۴ هزار دلار به خانواده ها پرداخت می کند. پدر و مادرها برای بچه های سوم و چهارم خود برای هر بچه می توانند ۶ هزار دلار دریافت کنند. دولت این کشور همچنین برنامه «حساب پیشرفت کودکان» را پیاده کرده است که بر اساس آن برای هزینه های آموزشی و پزشکی دولت در طرحی موسوم به یک دلار در مقابل یک دلار،به پس انداز پدر و مادرها برای بچه هایشان کمک می کند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.