يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تغییر محدوده زوج و فرد در تهران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: معاون ترافيك شهردار تهران از تجهيز خروجي هاي محدوده طرح ترافيك به دوربين هاي كنترلي خبرداد و گفت: بر اساس هماهنگي انجام شده با پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ خودروهايي كه از خروجي هاي طرح ترافيك وارد محدوده شوند علاوه بر جريمه ورود غيرمجاز به محدوده طرح ترافيك جريمه ورود ممنوع نيز مي شوند.

مهندس سيد جعفر تشكري هاشمي از آغاز عمليات نصب و تجهيز خروجي هاي محدوده طرح ترافيك به دوربين هاي كنترلي خبر داد و افزود: اجراي اين طرح با توجه به اين كه تعدادي خودروهاي متخلف از خروجي هاي محدوده طرح ترافيك به شكل هاي مختلف از جمله حركت با دنده عقب يا حركت در خلاف جهت براي ورود به محدوده طرح استفاده مي كنند آغاز شده است.

وي تصريح كرد: تاكنون 8 خروجي طرح ترافيك به دوربين  هاي كنترلي مجهز شده اند كه عمليات تجهيز ساير خروجي ها نيز به طور جدي ادامه دارد. از سوي ديگر برابر تدابير اتخاذ شده هر زماني كه هر خروجي به دوربين مجهز شود به طور سيستماتيك وارد چرخه مي شود.

معاون ترافيك شهردار تهران افزود: بر اساس هماهنگي صورت گرفته با پليس راهور تهران خودروهايي كه از مبادي خروجي وارد محدوده طرح ترافيك مي شوند علاوه بر جريمه 20 هزار توماني ورود غيرمجاز به محدوده طرح ترافيك، 50 هزار تومان براي ورود ممنوع نيز جريمه شده و 4 نمره منفي نيز در سوابق راننده متخلف ثبت مي شود.

وي با اشاره به مصوبه شوراي عالي ترافيك در خصوص تجهيز محدوده طرح زوج و فرد به دوربين هاي كنترل محدوده گفت: اصلاحاتي كه شوراي عالي ترافيك در خصوص محدوده طرح زوج و فرد مصوب كرده است مشكلاتي را براي نصب سيستم هاي كنترل الكترونيكي اين محدوده ايجاد مي كند كه بر اين اساس اصلاح اين محدوده طي طرحي از سوي شهرداري تهران به شوراي عالي ترافيك براي رفع مشكل پيشنهاد شده است.

معاون ترافيك شهردار تهران با تاكيد بر اين كه در بخش هاي ديگري از محدوده زوج و فرد عمليات زيرسازي نصب دوربين هاي كنترلي آغاز شده و در حال انجام است خاطرنشان كرد: در صورت تصويب شوراي عالي ترافيك در بخش هاي مورد ابهام نيز عمليات زيرسازي نصب دوربين ها آغاز مي شود كه اميدواريم در اولين فرصت ممكن با تكميل شبكه زيرساختي، نصب دوربين ها نيز در اين محدوده آغاز شود تا بتوانيم محدوده طرح زوج و فرد را هرچه سريعتر در تهران با تجهيزات الكترونيكي كنترل كنيم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.