شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اعدام برای آزارگر پسران نوجوان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه شرق: مردي كه پسران نوجوان را به خانه اش مي كشاند و بعد از معتاد كردن آنها به شيشه، آنان را مورد آزار جنسي قرار مي داد از سوي هيات قضات دادگاه كيفري استان تهران به اعدام محكوم شد.

پسر نوجواني يك سال قبل نزد ماموران پليس تهران مراجعه كرد و مدعي شد مرد ميانسالي او را مورد آزار قرار داده است و حالا قصد اخاذي دارد.

اين پسر نوجوان در شكايت خود گفت: مرد ميانسال به بهانه دوستي من را به خانه اش برد و چيزي به من داد تا بكشم. اول نمي دانستم شيشه است بعد از مصرف متوجه شدم چه كرده ام. از خود بي خود شدم و چند ساعتي متوجه نبودم اطرافم چه مي گذرد. وقتي حالم بهتر شد از خانه آن مرد بيرون آمدم و تصميم گرفتم هرگز به آنجا برنگردم. چند روزي از اين ماجرا گذشته بود كه مرد ميانسال با من تماس گرفت و خواست به خانه اش بروم. قبول نكردم و هرچه اصرار كرد، نپذيرفتم اما او گفت از من فيلمي دارد و اگر به خواسته اش عمل نكنم فيلم را براي خانواده ام مي فرستد تا آبرويم برود.

نوجوان شاكي گفت: از اين اتفاق خيلي ترسيده  بودم و نمي دانستم بايد چه كنم در نهايت تصميم گرفتم به آن خانه بروم تا ببينم چه اتفاقي افتاده  است. اين مرد گفت روزي كه به خانه اش رفتم و شيشه كشيدم من را مورد آزار قرار داده  و از من فيلمبرداري كرده  است و اگر به خواسته اش عمل نكنم دوباره فيلم را براي خانواده ام مي فرستد. او من را وادار كرد دوباره به خواسته اش تن بدهم و چند بار ديگر هم اين كار را كرد. در اين مدت فهميدم مرد ميانسال با چند نوجوان ديگر هم همين رفتار دارد. ماموران با توجه به شكايت مطرح شده تحقيقات خود را آغاز و سه نوجوان ديگر را كه مانند پسر شاكي مورد آزار قرار گرفته  بودند شناسايي كردند و مورد بازجويي قرار دادند. هر سه نوجوان گفتند توسط مرد ميانسال مورد آزار قرار گرفته و هربار با تهديد به خانه او رفته اند چرا كه مرد ميانسال از آنها فيلمبرداري كرده  بود و اگر نمي رفتند فيلم ها را براي خانواده شان مي فرستاد.

پليس در گام بعدي مرد ميانسال را كه سارقي سابقه دار بود شناسايي و در خانه اش بازداشت کرد و مداركي را كه نشان مي داد از اين پسرها فيلمبرداري شده  است از خانه وي جمع آوري كرد. با تكميل تحقيقات اوليه پرونده براي رسيدگي و بررسي بيشتر به شعبه 77 دادگاه كيفري استان تهران فرستاده  شد. مرد ميانسال اعتراف كرد نوجوانان را به خانه اش مي كشاند و بعد از اينكه آنها را به شيشه معتاد مي كرد در حالت نشئگي به آنها تعرض و فيلمبرداري مي كرد.

قضات شعبه 77 سپس شاكيان را احضار كردند. از ميان چهار شاكي دو نفر حاضر شدند در دادگاه حضور پيدا كنند. يكي از نوجوانان به قضات گفت: «متهم من را به شيشه معتاد كرد و مورد آزار قرار داد. وقتي فهميدم با من چه كرده ديگر به خانه اش نرفتم اما هر دفعه تهديد مي كرد و مي گفت فيلمي را كه از تو گرفته ام پخش مي كنم و هربار من را به خانه اش مي كشاند. يك بار تصميم گرفتم ديگر نروم و هر طور شده در برابرش مقاومت كنم. هرچه تماس گرفت جواب ندادم تا اينكه يك شب وقتي به خانه رفتم مادرم گفت يك نفر تماس گرفته و گفته  است مي خواهد تو را ببيند و گفته از دوستان توست و اگر به خانه اش نروي و تلفن هايش را جواب ندهي فيلم ها را مي فرستد. مادرم از من پرسيد چه فيلم هايي دست او  داري. من جوابي نداشتم بدهم تا اينكه متوجه شدم يكي از دوستانم عليه متهم شكايت كرده است. او از من خواست من هم موضوع را اطلاع بدهم.» سپس ديگر شاكي پرونده اظهاراتي شبيه به گفته هاي شاكي اول پرونده بيان كرد.

پرونده بعد از پايان تحقيقات مقدماتي براي رسيدگي آماده و وقت رسیدگی تعيين شد. در وقت تعيين شده متهم كه با قرار بازداشت در زندان بود به شعبه 77 منتقل شد. دو شاكي پرونده يك بار ديگر جزييات را براي هيات قضات توضيح دادند اما وقتي نوبت به متهم رسيد او اتهامش را رد كرد و گفت دو پسر نوجوان براي مصرف شيشه به خانه اش مي رفتند اگرچه او قصد اخاذي داشت، اما هيچ وقت به آنها تعرض نكرده  است. در ادامه وكيل مدافع متهم در جايگاه حاضر شد.

او هم گفت موكلش تعرض به عنف نكرده  است و خواستار تبرئه مرد ميانسال شد. بعد از اينكه متهم يك بار ديگر در جايگاه حاضر شد و آخرين دفاعيات خود را مطرح كرد هيات قضات براي صدور راي دادگاه وارد شور شدند و مرد ميانسال را مجرم شناختند و او را به اعدام محكوم كردند. اين حكم بعد از ابلاغ به متهم ظرف مدت 20 روز مهلت اعتراض دارد و پس از آن ديوان عالي كشور مجددا پرونده را بررسي خواهد كرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.