يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: 20 ضربه چاقو پایان جواب منفی به خواستگار! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: پليس هند در گزارشي اعلام كرد مردي پس از شنيدن جواب رد از دختر مورد علاقه اش با 20 ضربه چاقو به او حمله كرد.

بنابر اعلام پليس «بمبئي»، متهم كه مربي بدنسازي است در يكي از مناطق اين شهر و در مقابل چشمان رهگذران 20 ضربه چاقو به اين دختر وارد كرد.

يكي از شاهدان اين حادثه گفت: «پراديپ» 30 ساله با چاقويي چندين بار ضرباتي را به پشت، دستان و قفسه سينه اين دختر وارد كرد اما هيچ يك از عابران قادر نبودند تا او را از اين كار باز دارند. صحنه دلخراشي بود و همه شوكه شده بودند.

پليس «بمبئي» اعلام كرد: متهم كه در نزديكي محل كار دختر مورد علاقه اش كمين كرده بود پس از خروج او به طرز وحشيانه اي به «ديپتي» حمله كرد.

به گفته خانواده اين دختر، «پراديپ» چندين بار تقاضاي ازدواجش را با «ديپتي» مطرح كرده اما هر بار جواب منفي شنيده بود كه بار آخر پس از شنيدن جواب رد دست به اين كار فجيع زد.

پليس «بمبئي» اعلام كرد: مضروب پس از حضور نيروهاي اورژانس به بيمارستان منتقل شد و تحت عمل جراحي قرار گرفت.

به گفته پزشكان با اينكه خونريزي مضروب شديد بود اما اقدام زود هنگام تيم اورژانس از مرگ او جلوگيري كرد.

پليس «بمبئي» پس از 9 ساعت عمليات تعقيب و گريز توانست محل اختفاي متهم را شناسايي و او را به اتهام اقدام به قتل نافرجام دستگير كند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.