دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: عالمیان بر حریف هنگ کنگی خود پیروز شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاري فارس: نوشاد عالمیان، نماینده پینگ پنگ ایران در المپیک 2012 لندن که روز گذشته در دور نخست با قدرت و با حساب 4 بر صفر حریف استرالیایی را شکست داده و راهی دور دوم شده بود، امروز از ساعت 18 در این مرحله برابر تانگ پنگ از هنگ کنگ و با رنکینگ 32 جهان قرار گرفت و با حساب 4 بر 3 به برتری رسید.

عالمیان در این بازی نمایش خوبی داشت و گیم های اول و دوم را با نتایج(11 بر 8)، (11 بر 5) پیروز شد و گیم سوم را با چند اشتباه (11 بر 7) به حریفش واگذار کرد.

گیم چهارم هم با برتری عالمیان پیش رفت و او توانست (11 بر 9) پیروز شود. در گیم پنجم در حالی که هر 2 بازیکن تا امتیاز 8 برابر آمده بودند، این حریف هنگ کنگی بود که در امتیازهای آخر برتر نشان داد و (11 بر 8 )برنده شد.

در گیم ششم نوشاد عالمیان از همان ابتدا بازی همیشگی خود را انجام داد و در پایان (11 بر 5) نتیجه را واگذار کرد تا حساب کار در مجموع 6 گیم 3 بر 3 مساوی شود و گیم هفتم برنده بازی را مشخص کند.

گیم هفتم پایاپای پیش رفت و عالمیان در پایان ( 12 بر 10) به برتری رسید و به دور بعد صعود کرد.

پینگ پنگ باز کشورمان با این پیروزی به مرحله یک شانزدهم نهایی صعود کرد و فردا ساعت 15:30 برابر تیمو بول آلمانی قرار می گیرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.