دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ناهمگونی عرضه و تقاضا در بازار خودرو ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

دنیای اقتصاد: واقعیت این است که بازار خودرو کشور این روزها متاثر از شرایط تولید خودروسازان، هر روز با نوسان همراه است، به طوری که قیمت برخی خودروها روز به روز افزایش می یابد.

البته بحث فقط بحث افزایش قیمت ها نیست، بلکه مشکل جدی تر اینجا است که توليد خودرو كم شده و افراد کمتري امکان خرید آن را دارد. با این شرایط باید گفت پیش بینی کارشناسان مبنی بر افزایش قیمت خودرو درست از آب درآمده و همان طور که انتظار می رفت، کاهش تولید کار دست بازار داد و منحنی قیمت ها صعود کرد.

به اعتقاد کارشناسان، بازار خودرو کشور هم اکنون تحت تاثیر فرمول ساده «عرضه و تقاضا» قرار گرفته و چون تولید افت کرده و عرضه کم شده است، قیمت ها نیز بالا رفته اند. اگرچه برخی کارشناسان معتقدند افزایش قیمت خودروها حدی دارد و بعید است بالاتر از اینها برود، اما فعلا که کسی جلودار افزایش قیمت ها نیست و خودروهای داخلی روز به روز گران تر می شوند.

از آنجاکه تولید نیز اوضاع مناسبی ندارد و تا رو به راه نشود، امیدی به آرام شدن بازار خودرو نیست، بعید به نظر می رسد بازار به این زودی ها رنگ کاهش قیمت و آرامش را به خود ببیند. حال قرار است وامی دو هزار میلیاردی از سوی دولت به خودروسازان پرداخت شود و فعالان صنعت خودرو معتقدند با این پول می توان اوضاع تولید را سر و سامان داد. البته در پرداخت این وام به خودروسازان تردیدهایی وجود دارد و با وجود ابلاغ آن به بانک های عامل، نمی توان با اطمینان در مورد پرداخت آن صحبت به میان آورد. اگر فرض را برپرداخت وام دو هزار میلیاردی بگیریم، می توان به عادی شدن وضع تولید و اوضاع بازار امیدوار شد، اما اگر روند فعالیت خودروسازان به همین شکل ادامه یابد، بازار همچنان در گرانی باقی خواهد ماند. با شرایطی که هم اکنون در بازار خودرو رخ داده، باید عنوان کرد «خودرو» هم به نوعی «طلا» گشته و مانند سال ها قبل به کالایی سرمایه ای تبدیل شده است.

206 از 20 هم گذشت

آن طور که فعالان بازار می گویند، این هفته پژو 206 باز هم افزایش قیمت را تجربه کرد و در تمام مدل های خود گران شد. در این بین، تیپ دو 206 از مرز 20 میلیون تومان نیز گذشت و هم اکنون 20 میلیون و 500 هزار تومان قیمت دارد، که نشان دهنده جهش حدودا 5/1 میلیون تومانی آن است. همچنین تیپ 6 این خودرو نیز 30 میلیون تومان را رد کرد و گفته می شود در حال حاضر قیمتی برابر با 31 میلیون تومان دارد که رکوردی عجیب برای آن به حساب می آید. در بین مدل های صندوق دار 206 نیز V9 با قیمتی معادل 30 میلیون تومان خرید و فروش می شود که این موضوع از افزایش قیمت 500 هزار تومانی V9 حکایت می کند. V8 نیز به عنوان دیگر مدل صندوقدار 206، هم اکنون 23 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می رسد. پژو 206 از جمله خودروهایی است که طی بهار امسال کاهش تولیدی شدید را تجربه کرده و از همین رو تا این حد افزایش قیمت را به خود می بیند. در کنار پژو 206 اما پژو 207 آی مدل اتومات نیز این هفته افزایش قیمت را تجربه کرد و به قله 30 میلیون تومان رسید تا 206 را تنها نگذاشته باشد.

افزایش قیمت یک میلیونی مگان

اما نگاهی نیز به قیمت محصولات سایپا و پارس خودرو در بازار بیندازیم. در این بین، مگان دنده اتومات یک میلیون تومان دیگر گران شد و هم اکنون 43 میلیون و 500 هزار تومان خرید و فروش می شود. مدل دنده ای مگان نیز 36 میلیون و 500 هزار تومان قیمت دارد که ظاهرا تغییر خاصی نداشته است. این در حالی است که تندر-90 در مدل E2 حدود 200 هزار تومان افزایش قیمت را در این هفته به خود دید، به نحوی که هم اکنون 19 میلیون و 300 هزار تومان به فروش می رسد. این قیمت البته به مدل پارس خودرویی تندر مربوط می شود و نوع ایران خودرویی آن قیمتی زیر 19 میلیون تومان دارد. تندر-90 در مدل E1 نیز اگر موجود باشد، 17 میلیون و 500 هزار تومان قیمت خواهد داشت.

دیگر محصول پارس خودرو که افزایش قیمت را تجربه کرده، نیسان تینا نام دارد و حدود دو میلیون و 500 هزار تومان گران شده است. این محصول در حال حاضر 83 میلیون تومان خرید و فروش می شود. تینا خودرویی کاملا مونتاژی به شمار می رود و فعلا تیراژ بالایی ندارد.

در بین دیگر پارس خودرویی های بازار، این هفته ماکسیما تغییر قیمت خاصی را به خود ندید و هم اکنون قیمتی برابر با 64 میلیون تومان دارد. این خودرو البته طی یک ماه گذشته بیش از چهار میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه کرده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.