شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اخراجی های پرسپولیس انتقام می گیرند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

ادموند بزیک، بهنام ابوالقاسم پور، نبی ا... باقری ها، مهرداد قباخلو، فرهاد خیرخواه، ایوان پتروویچ، مهرداد اولادی، پژمان نوری، فراز فاطمی، ابراهیم توره، محسن خلیلی، بهادر عبدی، علی علیزاده، علی دایی، مهدی هاشمی نسب و حالا مجتبی زارعی و البته محمد پروین. این فهرست آشنا، اسامی برخی از نفراتی است که در تمام این سال ها بعد از ترک پرسپولیس در برابر این تیم گردن کشیدند و گل زدند.

اخراجی های پرسپولیس انتقام می گیرند

فهرستی که ممکن است غایبان از قلم افتاده ای هم داشته باشد و البته هیچ بعید نیست که در طول همین فصل عریض و طویل تر هم بشود از حسین بادامکی و مازیار زارع و محمد نصرتی با انگیزه گرفته تا محمدرضا مامانی و علیرضا نیکبخت فراموش شده.

به نظر می رسد این هم از آن دست فال های بدی است که در تمام دنیا فقط گریبان چند تیم از جمله پرسپولیس را گرفته و یاغی ها در مقابلش تا این حد موفق ظاهر می شوند. جالب اینجاست مجتبی زارع در پرسپولیس عملکرد بسیار ضعیفی داشت و فصل گذشته در نفت تهران هم نتوانست جایگاه محکمی برای خود دست و پا کند اما روی یک اتفاق در مقابل دروازه خالی صاحب موقعیت شد تا نشان دهد خروجی های پرسپولیس چقدر علیه این تیم هستند.

این اسامی در کنار حمید درخشان که با شاهین، پرسپولیس را برد یا علی دایی که با راه آهن پرسپولیس را شکست داد و جشن و پایکوبی گرفت و حتی همین مهدی تارتار که با وجود عملکرد ضعیفش در گهر شب گذشته چهره بود، کنایه های جالبی دارند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.