يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آلبوم جدید خواجه امیری اواخر شهریور در بازار ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

آلبوم جدید خواجه امیری اواخر شهریور در بازار

بعد از منتشر شدن آلبوم در شهریور ماه این خواننده پاپ کشور مهر ماه در تهران به روی صحنه می رود. مدیر برنامه های خواجه امیری در خصوص اینکه احتمال دارد این آلبوم با آلبوم محسن یگانه همزمان شود گفت: «اصلا از این لحاظ مشکلی نیست و تا زمانی که قانون کپی رایت عملی نشود نمی توان گفت که باید مثلا 4 ماه از آمدن یک آلبوم بگذرد و بعد آلبوم دیگری منتشر شود، چون در ایران فروش آلبوم فقط در همان 24 الی 48 ساعت اولیه است و بعد از آن متاسفانه ماجراهای دانلود و کپی و غیره پیش می آید.»

دمویی از این آلبوم بیرون نخواهد آمد و هفته آینده تیزری تصویری از آلبوم منتشر می شود که در این تیزر خواجه امیری قطعه ای از آلبومش را که سیروان خسروی تنظیم کرده اجرا می کند.

این آلبوم در ده قطعه آماده شده است که تمامی ترانه هایش را روزبه بمانی سروده و آهنگسازی آن به عهده احسان خواجه امیری و علیرضا افکاری است. در تنظیم هم سیروان خسروی و هومن نامداری همکاری کرده اند. نام آلبوم هنوز مشخص نشده و احتمالا «یه لحظه رویایی» برای آن انتخاب می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.