شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ارتباط غیرکلامی گوریل مادر با نوزادش ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

ارتباط غیرکلامی گوریل مادر با نوزادش

این علامت یعنی بازی دیگر بس است. بررسی های جدید نشان می دهند که گوریل های ماده به روش های دیگری با نوزادانشان ارتباط برقرار می کنند. محققان پس از گذراندن چهار ماه در باغ وحش لایپزیگ آلمان و دو پارک حیات وحش در انگلیس و تهیه فیلمی 120 ساعته دریافتند که گوریل های ماده هنگام بازی با نوزادان، ژست و حرکات خود را بسیار بیشتر تکرار کرده و حتی علائمشان را برای لمس و نوازش بیشتر آنها تغییر می دادند.

این روش می تواند به کودکان کمک کند تنوع حرکت های شان را گسترده تر کنند و همچنین نشان دهنده آگاهی خاص ماده بزرگسال از مهارت های ارتباط کودک نابالغ است.

محققان این ارتباط را «زبان بسیار ساده غیرکلامی» می نامند.تغییر رفتار گوریل ها در قبال خردسالان نشاندهنده آن است که گوریل های ماده (و بزرگتر) از این واقعیت که نوزادان، ارتباط های لمسی را به ارتباط های صوتی ترجیح می دهند، آگاه هستند و به همین علت حرکات و رفتارهایشان را بر اساس این واقعیت طراحی می کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.