دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دوچرخه 39 هزار دلاری آستون مارتین ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

اما آنچه به عنوان مهم ترین ویژگی این دوچرخه معرفی شده، سیستم نرم افزاری اختصاصی آن است که از ترکیب پیچیده ای از حسگرهای جی پی اس، حسگر سرعت سنج چرخ عقب و حسگرهای دسته دوچرخه استفاده می کند تا عملکرد دوچرخه سوار را ارزیابی کند.

دوچرخه 39 هزار دلاری آستون مارتین

این کامپیوتر می تواند 100 اندازه گیری متفاوت را انجام دهد؛ از گشتاور چرخ ها گرفته تا انرژی هدر رفته، تقسیم نیروی پاهای رکابزن و سرعت بالا رفتن از شیب و صد البته که اینها علاوه بر اطلاعات معمولی مانند سرعت، ارتفاع، موقعیت دقیق و ضربان قلب است که معمولا در بسیاری از تجهیزات ورزشی جدید اندازه گیری می شود.

این دوچرخه به یاد گران قیمت ترین و پیشرفته ترین خودروی اسپرت آستون مارتین یعنی وان-77، One-77 نامیده شده و به قیمت احتمالی 25 هزار پوند (39 هزار دلار) به فروش خواهد رسید. در مقایسه با خودروی 2 میلیون دلاری وان-77، این دوچرخه قیمت زیادی ندارد!

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.