سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کاهش استفاده از اپلیکیشن‌ها در گوشی‌های هوشمند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

تهران امروز: شمار گوشی های هوشمند در جهان، در چند سال گذشته رشدی انفجاری داشته و ضریب نفوذ آن در سراسر جهان به سرعت رو به افزایش است. اگر کاربر گوشی های هوشمند اپل یا اندروید هستید، حتما با ولع دانلود اپلیکیشن های جدید و استفاده از آنها آشنایید. بسیاری از ما کاربران گوشی های هوشمند، در دانلود اپلیکیشن ها گشاده دستی می کنیم و حتما اپلیکیشن های زیادی روی موبایل یا تبلت هايمان داریم که شاید ماه به ماه هم به سراغ شان نرویم. نتایج یک پژوهش جدید نشان می دهد که در آینده، دانلود و استفاده از اپلیکیشن ها روی گوشی های هوشمند، کاهشی چشمگیر خواهد داشت. مرکز پژوهشی ABI پیش بینی کرده که در سال های آینده رفتار کاربران گوشی های هوشمند با اپلیکیشن ها تغییراتی اساسی را پشت  سر خواهد گذاشت. کاهش پیوسته اپلیکیشن ها، یکی از آنهاست. اما چه چیزی جایگزین آن خواهد شد؟ این پژوهش نشان می دهد که استفاده از امکانات وب روی موبایل ها افزایشی چشمگیر خواهد داشت. در روزها و ماه های نخست پس از ظهور و گسترش تبلت ها و گوشی های هوشمند، دانلود اپلیکیشن ها تجربه بهره گیری از موبایل را تحت تاثیر قرار داد و علت اصلی آن هم کندی کانکشن های 2 G و 3 G روی موبایل بود؛ با این سرعتی که این اتصالات اینترنتی دارند، استفاده از امکانات وب موبایل چندان دلچسب و لذت بخش نیست. پردازش کند داده ها، کمی خسته کننده به نظر می رسد. تحلیلگران می گویند افزایش سرعت اینترنت موبایل، عامل اصلی دگرگونی رفتاری کاربران خواهد شد.

شبکه های اینترنتی در مسیر تکامل خود افزایش پیوسته سرعت را به ارمغان آورده اند و با توسعه زیرساخت ها این سیر صعودی ادامه خواهد یافت. مرورگرهای موبایل هم حالا توسعه یافته تر از همیشه اند و HTML5 امکاناتی به همراه آورده که به ایجاد تحولات اساسی در تجربه موبایل کمک شایانی خواهد کرد. همه این عوامل دست به دست هم می دهند تا آینده گوشی های هوشمند دیگر به اندازه امروز بر پایه اپلیکیشن نباشد. گذشته از این، سیستم ذخیره سازی ابری (Cloud Computing) شرایطی فراهم می کند که دیگر کاربران برای استفاده از یک اپلیکیشن ، لزوما نیازی به دانلود آن ندارند و می توانند به سادگی از نسخه تحت وب آن بهره ببرند. وب اپ (WEB APP) آینده دنیای اپلیکیشن هاست.

بخش عمده ای از فعالیت های کاربران گوشی های هوشمند در جهان صرف دریافت و مطالعه خبر و گزارش از اپلیکیشن های گوناگون رسانه ای می شود. اما این اپلیکیشن ها کار خاصی جز انتقال محتوا انجام نمی دهند و تعامل خلاقانه ای با کاربران ندارند. گذشته از این، بسیاری از رسانه ها با مشکلات مالی دست به گریبان اند، و چرخش به سمت یک محیط پویای یکپارچه به آنها این امکان را می دهد که سود بیشتری از راه تبلیغات کسب کنند. با این همه، تحلیلگران می گویند در زمینه بازی های کامپیوتری، همچنان اپلیکیشن ها پیشتاز خواهند بود و بازی های تحت وب بعید است که بتوانند اپلیکیشن ها را به حاشیه برانند

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.