دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شرط ثبت ازدواج کودکان زیر10 سال ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

تابناک: بنابر اظهارات مديركل آمار، اطلاعات جمعيتي و مهاجرت سازمان ثبت احوال ازدواج  كودكان زير 10 سال در كشور پس از مراجعه به دادگاه و طي كردن فرآيند قانوني و با اخذ مجوز از دادگاه به ثبت مي رسد.

علي اكبر محزون با بيان اينكه آمار ازدواج هاي كودكان زير 10 سال در كشور با آمار ازدواج هاي افراد كمتر از 15 سال تجميع شده است، اظهار كرد: سازمان ثبت احوال تنها آمار ازدواج هايي را كه زير سن قانوني يعني 15 سال انجام مي شود، در دست دارد والبته اين ازدواج ها با مجوز دادگاه به ثبت مي رسد.

وي افزود: در سال گذشته 7440 ازدواج در سنين كمتر از 15 سالگي در كشور رخ داده كه اين رقم براي سه ماهه نخست امسال 1805 ازدواج است.

مديركل آمار، اطلاعات جمعيتي و مهاجرت سازمان ثبت احوال در ادامه با بيان اينكه ازدواج هاي زير 15 سال فرآيندي را بر اساس مراحل قانوني طي مي كند، عنوان كرد: اين ازدواج ها در دفاتر ثبت ازدواج و طلاق سازمان ثبت اسناد به ثبت رسيده و سپس طبق قانون يك نسخه از اعلاميه ازدواج به سازمان ثبت احوال منعكس مي شود.

محزون در خاتمه تاكيد كرد: اگر ازدواج زير 10 سالگي انجام شود، مسلما فرآيند قانوني خود را طي كرده است و سازمان ثبت احوال تنها به عنوان آخرين حلقه زنجيره اي كه بايد اعلاميه ازدواج و طلاق را به ثبت برساند اين اقدام را انجام مي دهد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.