يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مرغ ارزان از ترکیه می‌آید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

فارس: نماینده مردم قم در مجلس از خریداری 8 هزار تن مرغ از ترکیه خبر داد و گفت: این مرغ با قیمت 4500 تومان عرضه خواهد شد تا به بازار قیمت مرغ تعادل ببخشد.

احمد امیرآبادی در بیست و ششمین همایش ائمه جماعات استان قم که در سالن همایش های جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع مسئولان نظام و در جلسه با نخبگان اظهار کرد: در حال حاضر نکته ای که باید مد نظر قرار بگیرد و نیاز روز جامعه ما است مسئله اقتصاد مقاومتی است.

وی با بیان اینکه ما در حال حاضر در یک جنگ تمام عیار اقتصادی با جبهه استکبار قرار داریم، اظهار داشت: جبهه استکبار به سرکردگی آمریکای جهان خوار وارد شده است و جنگی با ابعادی سخت تر از هشت سال دفاع مقدس علیه جمهوری اسلامی ایران راه انداخته است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما در دوران دفاع مقدس همانند امروز تحریم نبودیم، خاطرنشان کرد: دشمن در حال حاضر بحث تحریم در مسئله اقتصادی را جدی تر از هشت سال جنگ تحمیلی دنبال می کند.

امیرآبادی قناعت را از مسائل بسیار مهم دانست و با تاکید بر اینکه ائمه جماعات در این زمینه وظیفه مهمی بر عهده دارند،  ابراز داشت: ائمه جماعات باید مردم را به مسئله قناعت و دوری از اسراف که جزو آموزه های دینی ما است دعوت کنند.

وی همچنین توجه به تولیدات داخل را مهم ارزیابی کرد و بیان داشت: ما می توانیم با خرید و مصرف تولیدات داخل به چرخ اقتصاد و تولید کشور کمک کنیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تشکیل مجمع نمایندگان قم در مجلس شورای اسلامی گفت: ما در نخستین جلسه مجمع به مسئله حمایت از تولیدات داخلی توجه داشتیم.

وی با بیان اینکه در زمینه حمایت از تولید ملی مجمع نمایندگان تصمیم به بازدید از شهرک های صنعتی استان گرفت، اظهار کرد: در گام نخست از شهرک شکوهیه که یکی از مهم ترین شهرک های صنعتی استان است بازدید کردیم و به بررسی مسائل و مشکلات کارخانه های تعطیل و نیمه فعال این شهرک پرداختیم.

وی همچنین یادآور شد: در خصوص مشکل کشاورزان، دامداران و مرغ داران نیز چند جلسه با حضور اتحادیه های مرغ داران، دامداران و مسئولان به صورت مشترک برگزار کردیم و با جمع بندی مشکلات این جمع بندی ها را به مجلس بردیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دعوت از وزرای کشاورزی و صنعت و معدن برای حضور در مجلس و ارائه توضیحات برای نمایندگان در خصوص مشکلات به وجود آمده اظهار کرد: تمام اخبار دو ماه گذشته مجلس بیشتر حول مسائل اقتصادی بوده است و در طول این دو ماه هفته ای نبوده است که وزیری در صحن علنی یا غیر علنی یا در کمسیون ها حضور نداشته باشد.

امیرآبادی بحث تحریم را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: متأسفانه برخی از کشورها که به ما کنجاله سویا می دادند بعضاً به دلیل دخالت آمریکایی ها مقاومت کردند و از فروش کنجاله به ایران امتناع ورزیدند.

وی تاکید کرد: در دو ماه گذشته نمایندگان قم در مجلس شورای اسلامی بیشترین وقت خود را صرف مسائل اقتصادی و ارتباط با وزرا، بخش خصوصی و جلسه با اتاق بازرگانی کردند تا مشکلاتی که در کشور به ویژه در خصوص قیمت مرغ به وجود آمده به نوعی حل شود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به درخواست از برخی از سرمایه گذاران قمی برای کمک به واردات مرغ اظهار داشت: با وزرا و معاونان وزرا صحبت کرده و این افراد را معرفی کردیم که سریعاً در واردات مرغ کمک کنند.

وی با بیان اینکه اخیراً یکی سرمایه گذاران قمی حدود 8 هزار تن مرغ را از ترکیه خریداری کرده و از این هفته وارد می کند، ابراز کرد: این مرغ ها با قیمت 4500 تومان عرضه خواهد شد تا قیمت مرغ که بعضاً 7 هزار و 500 بود به نوعی بشکند و قول هم داده شده که بیشتر این مرغ وارد استان قم شود.

امیرآبادی خاطرنشان کرد: با عرضه مرغ با قیمت 4 هزار و 500 تومان قیمت متعادل می شود گرچه ما معتقدیم این میزان هم واقعاً گران است، اما با توجه به شرایط حساسی که در آن قرار داریم لازم است مردم مقداری با دولت و مسئولان همراهی کنند تا در این موقعیت بتوانیم از این پیچ تاریخی عبور کنیم.

وی با اشاره به برخی از نقطه نظرها برای عبور از مشکلات اظهار کرد: برخی معتقدند که کوتاه بیاییم و به دنبال ارتباط با آمریکا باشیم،  این افراد مرعوب هستند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: البته کسانی که روی اصول ایستادند به ویژه مقام معظم رهبری معتقدند باید مقاومت کرد که اگر ما عقب نشینی کنیم آنها چند قدم به جلو خواهند آمد.

وی تصریح کرد: این واقعیتی است که مردم عزیز ما باید به آن توجه کنند که اگر ما یک قدم عقب نشینی کنیم آنها صد قدم به جلو می آیند و در نهایت می گویند که شما باید اسراییل را به رسمیت بشناسید و از حمایت حزب الله و حمایت معنوی حماس دست بردارید و در نهایت به جایی می رسیم که باید تمام آرمان ها و اصولی که برای آن، این همه جان فشانی شده است را کنار بگذاریم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.