شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: این مانتو ها شما را تافته جدا بافته می کند! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

برترین ها: اين بار براي همسو شدن با مد خيابان يا همان مانتوهايي كه انتخاب بهترين شان دغدغه بسياري از خانم هاست، سراغ طراحي هاي 2برند «شليته» و «مريم فاضل» رفته ايم. برندهايي كه طراحان هر دوي آنها تمام تلاش​شان را براي تركيب خلاقانه نقش و رنگ با روحيه و سليقه ايراني به خرج داده اند. يكي از تركيب رنگ ها و پارچه هايي كه در نگاه اول در كنار هم نشستن شان دور از ذهن به نظر مي  آيد و به كار گرفتن اصالت پوشش هاي ايراني در طراحي هايش مي گويد و ديگري از تركيب هنرمندانه پارچه هاي نخي ظريفي كه براي كنار آمدن با گرماي تابستان بهترين انتخاب هستند. يكي به طراحي هايش درست مثل يك اثر هنري  نگاه مي كند، همان قدر لطيف و پر ظرافت (مريم فاضل) و ديگري اعتقاد دارد راحتي و سازگار بودن طراحي هايش با سليقه اجتماع همانقدر مهم است كه زيبايي و خوش آب و رنگي آنها (شليته). مدل هاي انتخابي ما نمونه هاي كوچكي هستند از مجموعه كارهاي اين طراحان جوان براي هدايت سليقه شما بانوان ايراني به سمت پوشش هايي كه سليقه و روحيه ايراني در آنها موج مي زند. حالا اين شما و اين طرح هاي برگزيده و پوش و شليته تافته هايي كه براي شما بافته شده اند.

این مانتو ها شما را تافته جدا بافته می کند!

هيجان مرموز بودن

ساده  اما راز آلود

اين مانتو تركيب هنرمندانه اي از پارچه ساتن رنگي با پارچه عبايي است. رنگ تند پارچه ساتن گل دار با استفاده از ظرافت پارچه عبايي به زيبايي مهار شده، بنابراين حالت رازآلودي به ظاهر مانتو بخشيده است. اين مدل در حقيقت يك مانتوي دوروست، يعني هر دو سوي آن بسته به مراسم يا محلي كه قرار است در آن حاضر شويد، براي شما قابل استفاده است. انتخاب پارچه عبايي باعث شده تا اين مانتو برخلاف تصويري كه از مانتوهاي دو رو در ذهنتان داريد ،كاملا سبك و راحت باشد.

ميزان پهناي يقه اين مانتو بسته به سليقه شما، كاملا قابل تنظيم است. براي ايجاد هماهنگي بيشتر هم كافي است لبه آستين مانتو را برگردانيد.

این مانتو ها شما را تافته جدا بافته می کند!

از كمربند پهني كه براي مهار گشادي اين مانتو طراحي شده در هر دو روي مانتو مي توانيد استفاده كنيد.

این مانتو ها شما را تافته جدا بافته می کند!

اين مانتو در اوج سادگي اش يك انتخاب مناسب براي روزهاي تابستان است. دو رو بودن آن به شما اجازه مي دهد تا هم در مهماني ها از آن استفاده كنيد و هم به عنوان مانتويي كه در رفت وآمدهاي روزمره به آن نياز داريد .

این مانتو ها شما را تافته جدا بافته می کند!

روشني که با همه روشن​ها فرق دارد

گرماي تحمل پذير تابستان!

يك مانتوي سفيد مثل مدل پيشنهادي ما دقيقا همان چيزي است كه براي راحت تر كنار آمدن با گرماي تابستان به آن نياز داريد. طرح اصلي اين مانتو كه تركيب لنین سفيد با نوارهايي از يك پارچه گل دار نخي است، به نوعي تصوير مانتوهاي عبايي را در ذهن تداعي مي كند؛ البته با گشادي  تقريبا مهار شده! ايجاد خطاي ديد به دليل استفاده از نوارهاي رنگي آن هم به صورت عمودي در قسمت جلوي اين مانتو باعث شده تا برخلاف بيشتر مانتوهاي رنگ روشن، نه تنها گشادي آن چندان به چشم نيايد بلكه شما را كشيده تر هم نشان بدهد.

تكرار اين نوار پليسه در قسمت پشت مانتو، ضمن ايجاد هارموني، به ظريف و بلند تر به نظر آمدن شما كمك مي كند.

این مانتو ها شما را تافته جدا بافته می کند!

تركيب رنگ سبز و قرمز روي زمينه سفيد مانتو، ظاهر ساده آن را با حال و هواي تابستان هماهنگ تر كرده است.

این مانتو ها شما را تافته جدا بافته می کند!

اين مانتو گشادي و راحتي لازم براي روزهاي گرم تابستان را دارد و دقيقا همان چيزي است كه شما براي رفت وآمدهاي روزمره روزهاي تابستاني به آن نياز داريد.

این مانتو ها شما را تافته جدا بافته می کند!

بي​نظمي زیبا

بازي رنگ ها

ويژگي اصلي اين مانتو، هارموني رنگي آن است. اين رنگ ها كه از پارچه هاي مختلف عاريه گرفته شده اند، به ظاهر ساده مانتو جلوه   تازه اي داده اند. اين مانتو از تركيب 5 پارچه در جنس ها و رنگ هاي مختلف طراحي شده است. در كنار هم نشستن پارچه  چرخ كاري شده، كنف ابريشم و دو نوع پارچه نخي مختلف بدون درنظر گرفتن تقارن، طرح نهايي اين مدل را ايجاد كرده  است.

این مانتو ها شما را تافته جدا بافته می کند!

كمربند اين مانتو به گونه اي طراحي شده كه يك روي آن مشكي ساده است و روي ديگر آن تركيبي از 5 پارچه زمينه مانتوست.

يقه آرشال بلند و مدل راسته اين مانتو به شما كمك مي كند تا با وجود رنگي بودن آن اندام تان ظريف تر و كشيده تر به نظر بيايد. البته تنظيم پهناي يقه مانتو به عهده خود شماست.

این مانتو ها شما را تافته جدا بافته می کند!

قسمت پشت اين مانتو تركيبي است از همان پارچه ها البته بدون درنظر گرفتن تقارن و با يک بي​نظمي زیبا!

این مانتو ها شما را تافته جدا بافته می کند!

مهندسي در طراحي لباس

به رنگ فيروزه

اين مانتو تركيبي است از يك پارچه نخي ساده با نوعي پارچه خامه دوزي شده؛ اما راز اصلي آن بدون برش بودنش است. در اين مانتو اثري از برش ديده نمي شود جز در ناحيه دو آستين. همين طراحي، باعث شده تا شما براي پوشيدن اين مانتو محدود به يك مدل نشويد. تكه هاي جلوي مانتو آنقدر بزرگ هستند كه شما در نحوه بستن  آن، آزاد باشید.

ريزش اين مانتو روي اندام (به دليل جنس پارچه و نوع طراحي آن) شما را ظريف تر و كشيده تر از هميشه نشان مي دهد.

تركيب رنگ و جنس پارچه هاي اين مانتو، به شما اجازه مي دهد تا به عنوان يك انتخاب مجلسي به آن فكر كنيد.

این مانتو ها شما را تافته جدا بافته می کند!

روي اين مانتو به دليل رنگ متفاوت و شيوه بسته شدنش مي توانيد به عنوان يك انتخاب مجلسي حساب كنيد. چون به اندازه كافي گشاد و بلند است كه بتوانيد به راحتي و بدون نگراني آن را روي لباس هاي مجلسي تان بپوشيد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.