دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اسد: سرنوشت ملت ما وابسته به این نبرد است ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

بشار اسد، رئیس جمهور سوریه در سخنانی به مناسبت روز ارتش با سرنوشت ساز خواندن درگیری های جاری در كشورش گفت: ارتش سوریه عزم و اراده خود را در رویارویی با تروریسم به اثبات رسانده است.

وی در این سخنان كه در مجله "جیش الشعب" سوریه منتشر شد، خطاب به ارتش این كشور گفت: ارتش سوریه از دیرباز تاكنون در جنگ های شرافتمندانه و قهرمانانه ای در دفاع از كشور شركت كرده و نقش بارزی در نشان دادن وجهه فرهنگی و تمدن بالای سوریه داشته است.

اسد ادامه داد: جنگ ما با دشمن هم اكنون جنگی با اهداف واضح است كه با شیو ه های مختلف باید به آن دست یافت و این جنگ سرنوشت ملت و امت ما را در آینده و حال مشخص خواهد كرد.

رئیس جمهوری سوریه در این سخنان كه به مناسبت شصت و هفتمین سالروز تشكیل ارتش سوریه آن را ایراد كرد، آورده است: دشمن ما هم اكنون در میان خود ماست و از جاسوسان داخلی به عنوان پلی برای رسیدن به اهداف خود و ناامن ساختن كشور استفاده می كند و در این خصوص قصد دارد اقتصاد و توانایی های سوریه را به ضعف بكشاند.

وی خطاب به نظامیان این كشور گفت: ای فرزندان میهن شما بار دیگر بهترین رشادت ها و حمایت ها را در حفظ كشور خلق كردید و در مقابل گروه های تروریست و جنایتكار با استواری ایستاده اید.

بشار اسد در ادامه پیام خود آورده است: ای فرزندان دلیر ارتش شما از كرامت و شرف ملت دفاع می كنید و امنیت را به كشور و آرامش را به شهروندان سوری باز می گردانید و برای این كار بیش از هر زمان دیگری آمادگی دارید.

رئیس جمهوری سوریه در پایان پیام خود گفت: من و ملت سوریه به شما بسیار اطمینان داریم كه با تمام توان و بهترین وجه از سوریه حمایت می كنید و در این راه پایدار و استوار هستید.

طی حدود دو هفته اخیر، درگیری سنگین بین مخالفان مسلح حکومت بشار اسد و ارتش این کشور در حلب ادامه داشته و هر دو طرف نتیجه این نبرد را "سرنوشت ساز" توصیف کرده اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.