شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جزییات تازه از ترور دبیرکل سابق حزب الله ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

به نوشته روزنامه یدیعوت احرنوت، هدف اولیه این عملیات، جمع آوری اطلاعات در خصوص سه نفر از شخصیت های حزب الله به منظور ربودن آنها بود اما در آخرین دقایق، تصمیم عوض شد و این عملیات به یك هجوم نظامی تمام عیار منتهی شد از این رو هیچ آمادگی برای حوادث پس از این عملیات وجود نداشت.

این گزارش افزود در یك جلسه مهم كه در اوت سال ۱۹۹۱ میلادی ( ۱۳۷۰ )با حضور فرماندهان اطلاعاتی ارتش رژیم صهیونیستی برگزار شد، موضوع خلبان مفقود اسراییلی 'رون اراد' مطرح و تصمیم گرفته شد كه به منظور مبادله وی، برخی از شخصیت های حزب الله به عنوان برگ برنده گروگان گرفته شوند.

طی این جلسه نام سه تن از اعضای حزب الله مطرح شد كه سید عباس موسوی یكی از آنها بود.

در ۱۲ فوریه سال ۱۹۹۲ (۱۳۷۱ ) دستگاه اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی از طریق رسانه ها مطلع شد كه موسوی به همراه تعدادی دیگر از سران حزب الله در مراسم سالگرد شهادت شیخ 'راغب حرب' در منطقه 'جبشیت' در جنوب لبنان حضور می یابد اما زمان دقیق حضور وی مشخص نیست.

طی جلسه ای، مقامات اطلاعاتی صهیونیستی تصمیمی بر این منوال اتخاذ می كنند كه به مراسم به عنوان نمونه ای تمرینی نگریسته شود تا در مراسم مشابهی، عملیات ربایش صورت پذیرد. هیچ یك از افراد حاضر در جلسه فكر نمی كردند كه این مساله به یك عملیات واقعی تبدیل شود.

تیم حفاظتی دبیركل حزب الله متشكل از سه تا پنج خودرو بود كه معمولا مشخص نبود كه وی در كدام یك از خودروها حضور دارد.

تیم اطلاعاتی نیروی هوایی رژیم صهیونیستی طی تصمیمی كه تنها مختص به این نیرو بوده به امكان هجومی كردن این عملیات تاكید می كند؛ امری كه با تصمیمات قبلی فرماندهان ارشد اطلاعاتی این رژیم كاملا مغایر بوده است.

'ایهود باراك' فرمانده ستاد ارتش در جلسه طراحان این عملیات شركت كرد و در این جلسه مخالفان و موافقان نظرات خود را بیان كردند.

به نوشته یدیعوت احرنوت، مخالفان این عملیات به هیچ وجه جسارت كافی را برای ابراز مخالفت با این طرح نداشتند.

در روز حادثه یعنی در تاریخ ۱۶ فوریه ۱۹۹۲ ( ۱۳۷۱ ) در اتاق عملیات در خصوص عكس هایی كه هواپیماهای جاسوسی از خودروهای محافظت از موسوی گرفته بودند، بحث و گفتگو می شود؛ نیروی هوایی آماده هرگونه حمله بود اما مقامات صهیونیست مطمئن نبودند كه موسوی در خودروهای این تیم حفاظتی حضور دارد یا خیر.

'اسحاق شامیر' نخست وزیر وقت رژیم صهیونیستی نیز از این طرح اطلاع نداشت و در همان روز عملیات طی تماسی تلفنی به وی اطلاع داده شد.

در ساعت ۱۵:۵۵ دقیقه پس از این كه با شامیر تماس گرفته می شود، وی در جریان كامل جزییات قرار می گیرد و پس از یك دقیقه تفكر، با تاكید می گوید كه موسوی را باید بكشند.

در ساعت ۱۶:۱۰ بعد از ظهر خودرو های تیم حفاظتی موسوی به نزدیك روستای 'تفاحتا' می رسد، یكی از هواپیماهای نیروی هوایی اولین موشك را به خودرو سوم زد؛ سپس به سوی خودروی اول آتش گشوده شد كه در هدف گیری اشتباه رخ می داد. سپس با موشك های بعدی این خودرو منفجر و خودرو ی دیگر نیز منهدم شد.

در ساعت شش بعد از ظهر مشخص شد كه موسوی به همراه خانواده خود در خودرو دوم بوده است؛ نهایتا در ساعت هشت شب، 'موشیه ارینز' در بخش خبری مركزی، خبر ترور موسوی را اعلام كرد.

حزب الله در پاسخ به این اقدام شمال فلسطین اشغالی را با كاتیوشا به شكل گسترده موشك باران كرد.

به نوشته این روزنامه پس از گذشت بیست سال از این حادثه هنوز بین سران رژیم صهیونیستی این بحث در خصوص ضرورت این عملیات وجود دارد؛ به نظر بسیاری از كارشناسان رژیم صهیوینستی به عواقب این اقدام نیندیشده بود و در اجرایی ساختن آن شتاب به خرج داد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.