يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مرتضوی دوباره خبرساز شد! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

پرونده سعید مرتضوی با رای دیوان عدالت اداری مبنی بر ابطال حکم انتصاب وی در سازمان تامین اجتماعی بسته شد.حکمی که براساس آن مرتضوی دیگر قانونا صلاحیت اداره سازمان تامین اجتماعی را ندارد.

محسنی اژه ای نیز در تایید حکم دیوان عدالت اداری با اشاره به تشکیل جلسه عمومی دیوان عدالت اداری در روز دوشنبه گفت: هیات عمومی شکایت نمایندگان از وزیر رفاه در خصوص انتصاب مرتضوی را وارد دانست وحکم به نفع شکات داد.

از طرفی محمد اصلانی وکیل سعید مرتضوی با نادرست خواندن حکم دیوان عدالت اداری این دیوان را فاقد وجاهت قانونی در این خصوص دانسته و گفته: صلاحيت هاي ديوان عدالت اداري به شرح مواد ۱۳ و ۱۹ قانون ديوان عدالت اداري مربوط به وزارتخانه ها، سازمان هاي دولتي و نهادهاي عمومي دولتي است نه نهاد عمومي غيردولتي، كه در مورد سازمان تامين اجتماعي صادر شده است.

وی تاکید کرده که چون سازمان تامين اجتماعي بودجه دولتي نمي گيرد لذا ديوان عدالت اداري صلاحيت ورود به اين بحث را نداشته است.

در همین حال سعید مرتضوی با وجود رای قطعی دیوان امروز در جلسه هیات دولت حاضر شده است.

اتفاقی که این بار خود شیخ الاسلامی را در معرض عزل قرار خواهد داد چراکه به گفته احمد توکلی اگر وزیر مرتضوی را عزل نکند طبق قانون دیوان عدالت اداری خود وزیر در معرض عزل قرار می گیرد.

هرچند سکوت رئیس جمهور در این رابطه هم قابل تامل است؛ چراکه محمود احمدی نژاد امروز پس از پایان جلسه هیئت دولت در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه نظرتان درباره حکم دیوان عدالت اداری در مورد مرتضوی چیست؟ گفت: خدا بهترین سرنوشت ها را برای همه مردم در این ماه مبارک رقم زند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.