يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نتانیاهو:تحریم ها علیه ایران جواب نداده است ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

باشگاه خبرنگاران: به نقل ازبی بی سی، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اسرائیل گفت که بیانیه های آمریکا در و اسرائیل برای حمله نظامی تهران را متقاعد نکرده و فعالیت هسته ای ایران جدی است.

وی گفت: نه تحریم ها و نه دیپلماسی تاثیری بر فعالیت اتمی ایران نداشته است.

نتانیاهو گفت: آمریکا و اسرائیل این موضوع را شفاف ساخته اند که تمامی گزینه ها روی میز است. اما این اظهارات همچنان ایران را برای توقف فعالیت هسته ای اش متقاعد نکرده است.

وی افزود: اگر چه بیانیه های ما قوی هستند اما این بیانیه ها همچنان ایران را قانع نکرده که ما برای متوقف کردن آنها جدی هستیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.