يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نوسانات قیمت سکه و ارز ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم امروز چهارشنبه به 745 هزار تومان و قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز به 743 هزار تومان رسیده، ضمن اینکه قیمت هر قطعه نیم سکه بهار آزادی هم 371 هزار و 500 تومان و قیمت هر ربع سکه نیز 188 هزار تومان است.

سکه های 1 گرمی امروز 112 هزار تومان قیمت دارد و هر گرم طلای 18 عیار نیز 75 هزار و 719 تومان اعلام شده است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی 1615 تومان اعلام شد. قیمت هر دلار در بازار آزاد نیز 1994 تومان و قیمت هر یورو 2462 تومان است، همچنین هر پوند امروز 3131 تومان فروخته می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.