شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سقوط آزاد قیمت مرغ / قیمت مرغ در بازار ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

قیمت مرغ در بازار امروز با کاهش قابل توجهی به کیلویی 5850 تومان رسیده است.مرغ گرم نیز در میادین، امروز به قیمت 5700 تومان عرضه شده است.دو روز پیش مرغ در خرده فروشی  ها 7100 تومان عرضه می شد.

البته در کنار این قیمت ها، روزانه مرغ دولتی 5200 تومانی تا حدودی توزیع می  شود.تأمین نهاده های دامی و واردات یک هفته اخیر از برزیل و ترکیه در ارزان شدن مرغ موثر بوده است.

با توجه به اعلام وزارت جهاد کشاورزی مبنی بر جوجه ریزی کافی، طی ماه های آینده مرغ داخلی بیشتری به بازار تزریق می شود که کاهش بیشتر قیمت هم پیش بینی می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.