دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دوست دارید دوران شیردهی کوتاهی داشته باشید؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

از شیر گرفتن نوزازد: نیازمند آرامش و گذشت زمان

همیشه قبل از هر کاری باید آموزش های لازم را فراگرفت. از شیر گرفتن نوزاد، باید به تدریج انجام شود، هم برای شما و هم برای نوزادتان.

ضمناً این فرآیند نباید به شکل یک جدایی دردناک باشد، باید به گونه ای باشد که نوزاد به راحتی با آن کنار بیاید و سینۀ شما هم تغییرات مناسب و مثبتی را پشت سر بگذارد.

البته شما می توانید هر وقت که دلتان خواست نوزادتان را از شیر بگیرید، این زمان می تواند 7 روزگی، 2 ماهگی، 7 ماهگی و ... باشد.

دوست دارید دوران شیردهی کوتاهی داشته باشید؟ چه طور باید نوزاد را از شیر گرفت؟

دوست دارید دوران شیردهی کوتاهی داشته باشید؟ چه طور باید نوزاد را از شیر گرفت؟

هر 5 روز در میان، به جای یک نوبت از شیر دادن به نوزاد، از شیشۀ شیر استفاده کنید.

به این ترتیب، بدون نیاز به دارو به تدریج شیرتان کم می شود. این کار را با وعدۀ شام و سپس عصرانه شروع کنید.

گاهی اوقات، تولید شیر خیلی سریع کند می شود. در این موارد، تعداد دفعات استفاده از شیشه شیر را سریع تر افزایش دهید. این پدیده کاملاً طبیعی است زیرا از یک سو بخشی از افزایش شیر همزمان با درخواست های نوزاد کاهش می یابد، از سوی دیگر نوزادی که یاد گرفته به راحتی از شیشۀ شیر بخورد، دیگر به اندازۀ کافی نمی مکد و در نتیجه شیر در حد تمام و کمال تولید نمی شود.

به این ترتیب و با این ریتم، به مرور زمان و طی یک یا دو هفته، فرزندتان از شیر گرفته می شود. خودتان را سرزنش نکنید، نوزادتان با این وضعیت به خوبی کنار می آید و شما نیز بهترین جایگزین ها را برای او در نظر می گیرد.

شیر دادن حتی به مدت یک هفته هم که شده، بسیار مهم است زیرا طی این هفته نوزاد می تواند از فواید خاص شیر ماک (یا آغوز) بهره ببرد، این مایع که طی اولین روزها بعد از زایمان ترشح می شود، به طور ویژه ای مغذی است و می تواند همزمان، هم ایمنی بدن نوزاد و هم قابلیت انقباض عضلانی برخی سلول ها را بالا ببرد.

چه طور قبل از بازگشت به سر کار، نوزاد را از شیر بگیریم؟

برای بازگشت به سرکار، هر هفت روز یک بار به جای نوبت شیر دادن، از شیشه شیر استفاده کنید.

برای اینکه بدانید از چه زمانی باید این کار را شروع کنید، تاریخی که باید سر کار برگردید را مد نظر قرار دهید و حساب و کتاب های زمانی تان را بر اساس آن قرار دهید.

گاهی اوقات از شش هفتگی به بعد، نوزاد برای نوشیدن از شیشۀ شیر کج خلقی می کند.

جنس بطری از شیشه باشد یا کائوچو، و طعم پستانک آن هر چه که باشد او را آزار می دهد. به همین خاطر است که توصیه می کنند از سه هفتگی به بعد نوزادتان را به نوشیدن از شیشۀ عادت دهید.

برای رفع این مشکل، مدتی بعد، شیشه اش را پر از آبمیوه کنید و به او بدهید. ضمناً می توانید دو بار در هفته، یک شیشه شیر خشک با دمای محیط به او بدهید. (این شیر می تواند شیر خودتان هم باشد که دوشیده اید.)

اگر باز هم از خوردن امتناع کرد، صبر و تحمل داشته باشید و قبل از زمان بعدی شیردهی یعنی وقتی که حسابی گرسنه شده است، شیشه را به او بدهید.

در غیر این صورت می توانید از این تکنیک استفاده کنید: از فرد دیگری بخواهید که شیشه را به او بدهد و خودتان اتاق را ترک کنید.

یک روش خوب دیگر هم وجود دارد، می توانید استفاده از شیشه و شیر خشک را به شیردهی شبانه موکول کنید، اصلاً چرا در طول شب، پدر شیشه شیر نوزاد را به او ندهد؟

اگر زمانی که می خواهید از شیر گرفتن را شروع کنید نوزادتان بیش از سه ماه دارد، می توانید این کار را همزمان کنید با شروع تنوع غذایی او؛ مثلاً عصرانه اش را با یک قاشق کوچک به او بدهید سپس وعدۀ صبحانه را و... .

چگونه همزمان هم سرکار برویم و هم نوزادمان را شیر بدهیم؟

شیر دادن به نوزاد بعد از از شروع مجدد کار، کاملاً ممکن و میسر است.

بسیاری از مادران صبح (قبل از رفتن به محل کار) و شب (پس از بازگشت) به نوزادشان شیر می دهند، در حالی که فرزند دلبندشان مثل بقیۀ بچه ها، در مهد کودک چیزهای دیگری می خورد.

باید بدانید که چهار ماه بعد از شیردهی، یک سیستم خودکار در مقابل تقاضا وجود دارد که باعث می شود شیر به اندازۀ کافی برای فقط یک بار شیردهی در روز تولید شود، حتی اگر نوزاد نخواهد هر روز شیر بنوشد.

اساسنامۀ کار یک ساعت وقفه برای شیردادن در روز را پیش بینی کرده است، که از یک سال پس از تولد محاسبه می شود. اگر این زمان را به دو قسمت تقسیم کنید، دو تا نیم ساعت خواهید داشت، هر کدام برای نیمی از روز. مطمئناً بهره بردن از این شیوه، کار ساده ای نیست و نیازمند برنامه ریزی دقیق است.

توصیه های عملی برای از شیر گرفتن

به هیچ وجه بین 3 تا 6 روزگی، به طور ناگهانی، شیردادن را متوقف نکنید.

در این دوران است که سینه های تان متورم تر می شوند. توقف ناگهانی و شدید در عملکرد سینه ها، باعث ایجاد در و ناراحتی برای شما خواهد شد.

اگر هوا خیلی گرم است، اپیدمی خاصی وجود دارد و یا فرزندتان در حال دندان درآوردن است، بهتر است که از شیر گرفتن را به کمی دیرتر موکول کنید.

اگر این نکته را رعایت نکنید احتمال دارد که نوزادتان حساس شود. اگر برنامۀ تغییرهای زیاد یا جابه جایی دارید بازهم از شیر گرفتن را بگذارید برای بعد از آن.

به طور خلاصه، یک دورۀ زمانی آرام و بدون تغییر در عادات روزمره را انتخاب کنید.

شیر دوشیده شدۀ یخ زده را تا شش ماه می توانید نگه دارید. این شیر در یخچال در دمای 4 درجۀ سانتیگراد، 8 روز سالم می ماند.

عموماً میزان تولید شیر شما با خستگی، مشکلات و ناراحتی های روزانه والبته دفعات مکرر شیردهی، کاهش می یابد.

می توانید دفعات شیردهی را با توجه به نیاز کودک تان کاهش دهید.

اگر به خاطر بیماری، عمل جراحی یا غیبت پیش بینی نشده، مجبور به از شیرگرفتن سریع و برنامه ریزی نشده، می شوید، برای جلوگیری از هرگونه عفونت احتمالی سینه ها بر اثر فشار، به طور مرتب و به تدریج شیرتان را بدوشید.

ساعت های تعیین شده را فراموش کنید. به نوزادتان اعتماد داشته باشید، خودش بهترین زمان را تعیین می کند.

به هیچ وجه او را به خاطر اینکه زمان مکیدن شیر سینه تان یا شیشه است، از خواب بیدار نکنید.

اگر او همچنان گرسنه است، به او فرنی بدهید. زمانی که دیگر تمایل به خوردن ندارد، اصرارش نکنید.

به محض اینکه کودک گریه کرد، او را با خوراکی آرام نکنید. (با این کار فرزندتان دچار اضافه وزن و چاقی خواهد شد.)

دنبال علت گریه بگردید و مناسب ترین درمان و راه حل برای آن را بیابید.

بین هر بار دادن شیشه شیر، یک فاصلۀ حداقل دو یا سه ساعتی بگذارید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.