يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: از صرع کودکان چه می‌دانید؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

صرع در كودكان

امروز دكتر كورش قره گزلو متخصص مغز و اعصاب به پرسش ما پاسخ می دهد.

از صرع كودكان چه می دانید؟

صرع، از بیماری های شایع در همه كشورهاست و در همه سنین، همه نژادها و هر دو جنس بروز می كند. در روانپزشكی كودكان، صرع علت های زیادی دارد مثل انواع تومورها، مننژیت و هیپوگلیسمی (كمی قند خون) و موارد دیگر كه ممكن است حالات صرعی را ایجاد كند، بنابراین لازم است بیمار برای مقابله با این بیماری به پزشك مراجعه كند.

خوب است بدانید كه در كودكان صرعی، این بیماری با تشنج شروع می شود و وقتی او به سن مدرسه می رسد با وجود مصرف دارو، تشنج ها همچنان تكرار می شود.

روانپزشكان معتقدند، بهترین روش تشخیص صرع، استفاده نوار مغزی است.

به یاد داشته باشید كه بین صد كودك تشنجی شاید تنها در 20 كودك حمله های صرعی غیرقابل كنترل باشد و در مدرسه حمله های صرعی كودك را آزار دهد.

با وجود این، باید  مربیان مدرسه با این بیماری آشنا شوند و خود بچه دچار تشنج نیز آگاه باشد و فكر نكند كه حمله (صرع) خطر دارد یا باعث خجالتش شود.

در این مواقع حفظ خونسردی مهم است. داروها به موقع مصرف شود و داروهای تجویزی تا حد امكان منجر به خواب آلودگی كودك نشود. به هر حال توصیه می شود به كودكان صرعی آموزش دهید كه با این بیماری زندگی كنند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.