"> اوباما از اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران خبر داد
دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اوباما از اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران خبر داد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

به گزارش پایگاه اینترنتی شبكه خبری سی.ان.ان، باراك اوباما، رییس جمهوری آمریكا مدعی شد كه تهران به خاطر آنچه او "سرباز زدن از پاسخگویی به سوالات بین المللی درباره برنامه های هسته ای ایران" خواند، با "عواقب فزاینده" مواجه خواهد بود!

این در حالی است كه دستگاه دیپلماسی كشورمان بارها بر تعهد تهران بر مقررات بین المللی در زمینه فعالیت های هسته یی تاكید كرده و در این زمینه رویكردی كاملا شفاف در پیش گرفته است.

از دیگر سوی، لئون پانه تا، وزیر دفاع آمریكا چندی پیش به این نكته اذعان كرد كه تحریم  های بین المللی نتوانسته ایران را به رها كردن برنامه هسته یی اش وادار كند.

"تحریم های" جدید واشنگتن شامل صنایع پتروشیمی و انرژی ایران می شود. اوباما اعلام كرد: اعمال تحریم های جدید با هدف باز داشتن ایران از ایجاد مكانیزم هایی برای فروش نفت به رغم وجود تحریم های كنونی است.

در بیانیه ای كه از سوی اوباما صادر شد، آمده است كه این تحریم ها شامل افراد و سازمان هایی است كه با شركت ملی نفت ایران، شركت نفتیران و بانك مركزی ارتباط دارند.

همچنین در ادامه سیاست های ستیزه جویانه آمریكا علیه كشورمان، دولت اوباما از "تحریم" بانك هایی خبر داد كه به با بانك های كشورمان همكاری دارند. به گفته اوباما،  وزارت خزانه داری آمریكا در اقدامی مغرضانه یك بانك چینی و یك بانك عراقی را كه با بانك های "تحریم شده" كشورمان تراكنش های مالی داشتند، "تحریم" كرد.

اوباما در اظهاراتی مضحك عنوان داشت: از زمان انتخاب به عنوان رییس جمهوری آمریكا، یك گزینه مشخص را به دولت ایران ارائه دادیم: آن این كه به مقررات بین المللی عمل كند و در غیر این صورت با عواقب فزاینده مواجه خواهد بود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.