دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: هیات هلال احمر ایران در لیبی ربوده شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فرانسه به نقل از هلال احمر لیبی اعلام كرد كه افراد مسلح روز سه شنبه اعضای هیات هلال احمر ایران متشكل از هفت نفر را در شهر بنغازی ربودند.

 

به گزارش ایرنا به نقل از خبر گزاری فرانسه ،هلال احمر لیبی امروز سه شنبه با صدور بیانیه ای ضمن اعلام این خبر گفت: ساعت یك بامداد به وقت محلی( 5/3 بامداد به وقت تهران) گروهی از افراد مسلح هیات هلال احمر ایران متشكل از هفت نفر را پس از خروج از مقر دبیرخانه هلال احمر لیبی در شهر بنغازی ربودند.

این بیانیه افزود: ایرانی ها عازم مقر اقامت خود در هتل 'تیبستی' بودند كه از سوی گروهی از افراد مسلح ربوده شده و به مكان نامعلومی منتقل شدند اما راننده لیبیایی آنها ربوده نشد.

به موجب این بیانیه ، هیات ایرانی روز دوشنبه به دعوت هلال احمر لیبی برای بررسی زمینه های همكاری انسانی وارد لیبی شد.

این بیانیه افزود: جمعیت هلال احمر لیبی از گروهی كه اقدام به ربودن هیات ایرانی كردند درخواست می كند به عنوان قدردانی از كمك های هلال احمر ایران در حمایت و كمك به انقلاب 17 فوریه لیبی و نظر به اشتیاق ما در برقراری روابط ما با سازمان ها و جمعیت هایی كه در كنار ما ایستادند دعوت می كنیم ، این هیات را آزاد كنند.

بر اساس این بیانیه ،دعوت از هیات ایرانی برای قدردانی از تلاش ها و كمك های هلال احمر ایران كه بصورت ارسال محموله های دارو و مواد دیگر و نیز شركت در درمان زخمی شدگان در ایران هنگام انقلاب 17 فوریه به هلال احمر لیبی و ملت این كشور بود، صورت گرفته است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.