شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: هشدار آمریکا به اسرائیل درباره گزینه نظامی علیه ایران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

"لئون پانه تا" وزیر دفاع آمریکا با تکذیب خبر رسانه ها درباره اینکه او در سفر به اسرائیل، برنامه​هایی درباره احتمال حمله نظامی علیه ایران را بررسی می​کند گفت: آنچه بررسی می شود وضعیت فوق العاده است.

به گزارش رویترز، وزیر دفاع آمریکا دیروز سه شنبه در کنفرانس مطبوعاتی در قاهره و قبل از سفر به اسرائیل اضافه کرد: در سفر به اسرائیل هیچ برنامه نظامی معین و مشخصی را بررسی نمی کنیم. معتقدم گفتن این مطلب که ما برنامه های حمله احتمالی را بررسی می کنیم، توصیف اشتباه است آنچه ما آن را بررسی می کنیم ، وضعیت های فوق العاده و چگونگی مقابله با آنهاست.

وزیر دفاع آمریکا و رییس سابق سازمان سیا شب گذشته پس از دیدار با مقامات مصری وارد اسراییل شد .

برخی رسانه های اسراییلی و آمریکایی هدف از سفر پا نه تا به اسراییل را دادن هشدار واشنگتن به تل آویو درباره احتمال حمله نظامی به تاسیسات هسته ای ایران اعلام کردند.

روزنامه اسراییلی "یدیوت آحارونوت" روز سه شنبه با انتشار گزارشی درباره سفر های اخیر مقام های عالی رتبه آمریکا به اسراییل نوشت که این سفرها با هدف تکرار هشدار های مکرر کاخ سفید به مقامات تل آویو انجام می شود که حاکی از این است که واشنگتن به هیچ وجه حمله یکجانبه اسراییل به تاسیسات هسته ای ایران را تحمل نخواهد کرد.

جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده است که به حمله نظامی واکنش پشیمان کننده نشان خواهد داد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.