دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: توکلی: اگر وزیر کار مرتضوی را عزل نکند، خودش عزل می​شود ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

احمد توکلی که از طراحان استیضاح وزیر کار به دلیل انتصاب سعید مرتضوی به عنوان مدیرعامل صندوق تامین اجتماعی است با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص ابطال حکم سعید مرتضوی گفت: تشخیص صلاحیت رسیدگی به هر امری که به نهادهای حقوقی و قضایی ارجاع می​شود با همان نهاد است.

وی با بیان اینکه هرگاه شکایتی به دادگاه می​شود، دادگاه با صلاحیت خود رای صادر کرده و پس از آن شروع به رسیدگی به شکایات می​کند، افزود: به همین دلیل کمیسیون تخصصی بیمه و امور کارگری دیوان عدالت اداری بعد از برگزاری جلساتی به این نتیجه رسید که «هیات عمومی» صلاحیت ورود به این موضوع را ندارد.

به گفته توکلی، با توجه به اینکه خود هیات به صلاحیت برای ورود به این موضوع رای داد، شکایت نمایندگان در این رابطه را وارد دانست. از این رو این استدلال که هیات عمومی حق ورود به موضوع را نداشت، از نظر حقوقی نابجا است.

نماینده تهران با تاکید بر اینکه اگر پس از تاریخ ابلاغ رای هیات عمومی، وزیر کار مرتضوی را عزل نکند، خود وزیر نیز در معرض عزل قرار می گیرد؛ تصریح کرد: هر مسئولی که حکم دیوان عدالت اداری را اجرا نکند، عزل خواهد شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه ادامه داد: مرتضوی از تاریخ ابلاغ رای هیات عممومی، صلاحیت حضور در این پست را ندارد و برای هر امضا باید پاسخگو باشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.