دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: با یک کت و دامن هم اسپرت باشید هم رسمی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

برترین ها: هر وقت سراغ کمد لباس های تان می روید فکر می کنید جای یك دست كت و دامن در كمد لباس های شما خالی است؟ خب كت و دامن از آن دست انتخاب هایی است كه برخلاف لباس های دیگر می توانید بارها و بارها و در مراسم و مهمانی​های زنانه مختلف از آن استفاده كنید و هر بار هم كاملا متفاوت ظاهر شوید. فقط كافی است كمی خلاقیت به خرج دهید. البته طبیعی است وقتی سراغ كت و دامن می روید باید از خودتان انتظار ظاهری كاملا اسپرت و به غایت وزین داشته باشید. اگر دنبال همین ظاهر هستید با ما همراه شوید. ما به شما خواهیم گفت چطور با كمی خلاقیت با كت و دامن همیشگی تان متفاوت تر از همیشه به نظر بیایید.

با یک کت و دامن هم اسپرت باشید هم رسمی

به رنگ رسمی بودن

اگر قرار است كاملا رسمی باشید، سراغ كت و دامن هم رنگ بروید. همان طور كه در مدل پیشنهادی ما می بینید با انتخاب یك دست كت و دامن هم رنگ ظاهر وزینی پیدا می كنید. البته باید بسیار دقت كنید كه در این تركیب جزئیات را بهتر ببینید تا لباس شما شبیه یونیفرم نشود. دكمه های رنگی، برش های روی كت، زیورآلاتی كه با كت و دامن تان هماهنگ می كنید و... همه از جزئیاتی هستند كه نباید از آنها غافل شوید.

وقتی قرار است ظاهرتان رسمی باشد، باید سراغ كت های یقه انگلیسی كلاسیك بروید. یك كت یقه انگلیسی برش دار كه كاملا قاب تنتان است (هنگام انتخاب به سرشانه های كت دقت كنید) دقیقا همان چیزی است كه شما به آن نیاز دارید. حالا فرض كنید همین كت را با یك شلوار هم رنگ از همان جنس بپوشید. به همین سادگی به ظاهر كاملا متفاوتی می رسید.

شومیزی كه قرار است زیر كت بپوشید نقطه عطف لباس شماست. تنوع رنگ در انتخاب این شومیز دست شما را باز می گذارد تا بسته به مراسمی كه قرار است در آن شركت كنید به تركیب های متنوع و در عین حال متفاوتی در پوشش تان برسید.

یك گردنبند بلند ظاهر شما را از یكنواختی در می آورد. كافی است فقط به این نكته دقت كنید كه ظرافت در انتخاب این گردنبند حرف اول را می زند.

برای رسیدن به ظاهری وزین و رسمی، همخوانی جنس دامن با كت همان قدر مهم است كه هماهنگی رنگ  آنها؛ اما در انتخاب دامن به جزئیات دقت كنید. بهتر است مثل مدل پیشنهادی ما سراغ انتخاب هایی بروید كه با چند برش ساده و در عین حال متفاوت با مدل های معمول، سادگی را از دامن شما دور می كند.

برای تكمیل ظاهر رسمی تان به یك كمربند باریك هم نیاز دارید. یادتان باشد خلاقیت در انتخاب رنگ این كمربند مثل هماهنگی آن با رنگ كیف و گاهی هم كفش تان دقیقا همان جایی است كه دست شما را برای رسیدن به تركیب تازه ای از همان كت و دامن همیشگی بازمی گذارد.

قرار است رسمی بپوشید بنابراین باید پوشیدن كفش های تخت را فراموش كنید. اما در مورد رنگ، پوشیدن كفش هم رنگ با كت و  دامن انتخابی شما یعنی تاكید بیشتر بر رسمی بودن ظاهرتان. اما كافی است همین كت و دامن را با كیف و كفشی به رنگی متفاوت بپوشید تا همه چیز تغییر كند. به همین سادگی شما می توانید از لباس  همیشگی تان یك تركیب جدید بسازید.

اما در انتخاب مدل كیفتان انتخاب های محدودی دارید! یادتان باشد كیف شما باید یك كیف كتابی و بدون بند باشد، چون كیف های بزرگ به هیچ وجه برای ظاهر رسمی شما مناسب نیستند.

با یک کت و دامن هم اسپرت باشید هم رسمی

متفاوت شدن در چند دقیقه

وقتی لازم است در مراسمی با ظاهری اسپرت شرکت کنید، دور كت و دامن های یك رنگ را خط بكشید. با فرض داشتن یك كت و دامن هم رنگ این بار فقط به یك دامن یا كت تك نیاز دارید تا به ظاهری كاملا متفاوت برسید.

پیشنهاد می كنیم به تغییر رنگ كت تان فكر كنید. یك كت رنگ روشن همان چیزی است كه شما برای اسپرت پوش شدن نیاز دارید. این بار دقت كنید یقه كت تان بلندتر باشد تا شومیزی كه قرار است زیر آن بپوشید بیشتر به چشم بیاید البته كت های تك دكمه شما را به نتیجه بهتری خواهد رساند.

بهتر است رنگ شومیزتان را با دامن تان هماهنگ كنید. این تركیب نظم بیشتری به ظاهر شما می دهد. یك رنگ متضاد مثل مدل پیشنهادی ما دقیقا همان چیزی است كه برای اسپرت به نظر آمدن ظاهرتان به آن نیاز دارید.

یقه بلند كت شما فقط به یك گردنبند بلند نیاز دارد اما این بار دست تان برای انتخاب باز است، شما قرار است اسپرت بپوشید بنابراین لازم نیست دنبال مدل های ظریف باشید.

اگر كت  رنگ روشن مثل مدل پیشنهادی ما را انتخاب می كنید، بهتر است سراغ دامن های تك رنگ بروید. چنین انتخابی باعث می شود تا اسپرت بودن ظاهر شما بیشتر به چشم بیاید.

اینكه كیف بزرگ را انتخاب می كنید یا كوچك به خودتان بستگی دارد اما بهتر است رنگ كیفتان هم طیف از رنگ  كتی كه می پوشید باشد نه دامن!

یك كمربند رنگی البته همچنان باریك و در رنگی كاملا متضاد می تواند روی اسپرت بودن ظاهر شما بیشتر تاكید كند.

اسپرت پوشیدن دست شما را برای انتخاب كفش های عروسكی تخت یا پاشنه بلند باز می گذارد. اما بازهم بهتر است سراغ كفشی بروید كه طیفی از رنگ كت شما باشد نه دامن تان!

 

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.