يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: خودکشی یک فوتبالیست با ضربات گلوله ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: پليس آمريكا جسد يكي از فوتباليست  هاي اين كشور را كه با ضرب گلوله اقدام به خودكشي كرده است، پيدا كرد.

بنابر اعلام پليس ايالت فلوريدا، «مرداك» 25 ساله خود را داخل خودرواش و در مقابل ساختمان محل تحصيلش در دوره دبيرستان با شليك گلوله به قتل رساند.

پليس فلوريدا پس از پيداكردن بدن خونين و بي حال اين مرد او را به بيمارستان منتقل كرد اما او بر اثر شدت ضربه پس از گذشت دو ساعت فوت كرد.

يكي از دوستان «مرداك» گفت: مدت يكسال بود به دليل جراحت  هايي كه ديده بود قادر به بازي كردن نبود و تنها تمرين  هاي سبكي را انجام مي داد اما قرار بود به زودي براي شركت در مسابقات، تمرين  هايش بيشتر شود.

در 18 ماه گذشته سه بازيكن سابق فوتبال آمريكا، با ضرب گلوله اقدام به خودكشي كرده اند.

ا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.