يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قیمت سوئیت در تهران چقدر است؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

دنیای اقتصاد: این روزها برخی از سوئیت ها که به عنوان یک واحد مسکونی مستقل به بازار مسکن برای فروش عرضه می شود به گفته برخی از مشاوران املاک فعال در تهران «لانه مرغی بیش نیستند»!

اما برای این دسته از سوئیت ها که به اعتقاد برخي شباهت زیادی به لانه، مرغ های امروزی دارند و از ارزش بالایی برخوردار شده اند، بسیاری از متقاضیان در حال تلاش خريد هستند.

یکی از بنگاهداران مسکن در حوالی میدان فلسطین با بیان مطلب فوق درباره وضعیت فعلی بازار خرید و فروش سوئیت هایی با متراژ کمتر از 30 متر مربع گفت: اغلب سوئیت هایی که فروشنده ها برای فایل کردن شان به بنگاه ها مراجعه می کنند و کارشناس مسکن برای تعیین قیمت ارزنده به سوئیت مورد نظر مراجعه می کند در وهله اول با نگاه سطحی و ظاهری متوجه می شوند که سوئیت مذکور ارزش خرید و حتی سکونت را هم ندارد.

وی در رابطه با قیمت چنین سوئیت هایی در بازار مسکن خاطر نشان کرد: قیمت های نجومی و کاذب تنها مختص واحدهای لوکس یا واحدهایی با حداقل امکانات نیست بلکه سوئیت هایی که به اندازه لانه مرغ هستند وحتی از حداقل امکانات هم بهره مند نیستند از نرخ های غیر واقعی برخوردارند.

نامی عنوان کرد: برای مثال، یک سوئیت 31 متری در میدان فلسطین به قیمت 88 میلیون تومان ارزش گذاری شده است و بیش از 25 سال هم از عمر بنای آن می گذرد! و جالب تر اینکه چندین خریدار برای این سوئیت مراجعه کرده اند!

این مشاور املاک همچنین درباره قدرت خرید متقاضیان سوئیت تصریح کرد: اکثر خریداران سوئیت های بسیار کوچک، افراد مجرد یا مطلقه هستند که از سر اجبار مجبور به خرید این سوئیت ها می شوند؛ چراکه آنها اظهار می کنند پرداخت اجاره ماهانه دشوار است و ممکن است پرداخت مبلغ اجاره به صورت ماهانه از عهده شان خارج باشد.

وی از سوی دیگر به بازار اجاره سوئیت های مسکونی اشاره کرد و گفت: سوئیتی به متراژ 25 متر مربع در نزدیکی خیابان طالقانی با 5 میلیون تومان ودیعه و 650 هزار تومان اجاره ماهانه آماده تحویل به مستاجر است.

نامی درباره نوسان اجاره بها در بازار اجاره سوئیت ها تاکید کرد: نباید این طور تصور شود که نوسان در بازار فروش یا اجاره سوئیت کمتر از نوسان قیمت ها در بازار معاملات واحدهای متراژ متوسط یا بزرگ است.

همین سوئیت 25 متری سال گذشته با 5 میلیون تومان ودیعه و 400 هزار تومان اجاره ماهانه به بازار اجاره عرضه شده بود، اما این نرخ اجاره امسال به میزان 250 هزار تومان یا 8 میلیون تومان افزایش یافته است.

قیمت سوئیت در تهران چقدر است؟

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.