دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ادعای رد فرستاده احمدی نژاد در یمن ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصرایران: منابع سیاسی آگاه در یمن گفته اند عبدربه منصور هادی رئیس جمهور یمن از پذیرش دیدار با فرستاده محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ایران به صنعا خودداری کرده و به همین دلیل دعوتنامه رئیس جمهور یمن تسلیم وزیر امور خارجه این کشور شده است.

خبرگزاری آلمان مدعی شد این اقدام رئیس جمهور یمن به دلیل "اعتراض به دخالت های ایران در امور داخلی یمن" انجام شده است.

مسعود حسینی معاون وزیر نیرو ایران و فرستاده احمدی نژاد در مدت حضور در صنعا نتوانست با رئیس جمهور یمن دیدار کند؛ به همین دلیل با ابوبکر قربی وزیر امور خارجه این کشور ملاقات کرد و پیام و دعوتنامه احمدی نژاد از "منصور هادی" را تسلیم وی کرد.

حسینی عصر دیروز دوشنبه پس از سفری سه روزه از صنعا به تهران بازگشت.

خبرگزاری آلمان اضافه کرد: این در حالی است که فرستاده احمدی نژاد باید این پیام و دعوتنامه را در دیدار با رئیس جمهور یمن تسلیم وی می کرد.

این موضوع در شماری از رسانه های یمن نیز منتشر شده است.

خبرگزاری رسمی یمن (سبا) هم نوشت که در دیدار فرستاده احمدی نژاد با وزیر امور خارجه یمن، دعوتنامه رئیس جمهور یمن برای سفر به تهران و حضور در اجلاس سران جنبش عدم تعهد را تسلیم وی کرد.

رئیس جمهور یمن چندی پیش در اظهاراتی ایران را به دخالت در امور داخلی خود متهم کرده بود. اتهاماتی که به شدت از سوی مقامات تهران رد شد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.