يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ویلا در رامسر فقط 5 میلیون تومان! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

دنیای اقتصاد: در چند روز گذشته پيامك جالبي به تلفن همراه تعداد زيادي از شهروندان تهراني ارسال شده كه متن آن از فروش ويلا در يكي از شهرهاي شمالي با كمترين قيمت ممكن حكايت دارد.

در متن اين پيامك نوشته شده است: «فقط با 50 قسط 100 توماني در رامسر صاحب يك ويلاي مبله شويد». دريافت  كنندگان اين پيامك در ابتدا تصور مي كنند اگر فقط 5 ميليون تومان در طول 4 سال بپردازند، مي توانند در سبزترين شهر شمالي كشور كه كوچك ترين ويلا در آن حداقل 50 ميليون تومان قيمت دارد، صاحب ملك شوند.

اما اصل اين آگهي پيامكي عبارت است از: فروش ويلا در قالب «مالكيت زماني» يا همان «time sharing» كه در اين شيوه، ويلاي مبله شده در رامسر به 50 نفر با 50 سهم يكسان فروخته مي شود طوري كه هر خريدار فقط يك هفته در سال مي تواند از ويلا استفاده كند و مابقي روزهاي سال، ويلا به 49 نفر ديگر، اختصاص مي يابد.

گزارش از واقعيت درج نشده در اين پيامك حاكي است: قيمت واقعي اين ويلا 250 ميليون تومان است كه بين 50 نفر تقسيم مي شود. صاحب پيامك مي گويد هر سهم از 50 سهم ويلا، پس از خريداري، به نام فرد خريدار منتقل مي شود.

حال سوال اين است: آيا استفاده از اين روش براي اقامت يك هفته اي در شمال، صرفه اقتصادي دارد؟

همين الان در شهر رامسر، اجاره بهاي بهترين ويلاي مجهز به امكانات رفاهي، براي اجاره  يك هفته اي، روزي حداكثر 500 هزار تومان است. بنابراين اگر قرار باشد با خريد ويلا، فقط يك هفته بتوانيد از آن استفاده كنيد، شايد بهتر باشد، كمتر از اين رقم را براي اجاره بهترين ويلا هزينه كنيد.

البته در صورت انتخاب روش اجاره ويلا در مقابل «مالكيت زماني»، يك ريسك تازه اي مطرح مي شود و آن، افزايش سالانه اجاره بها است به اين معني كه اگر امسال براي اجاره يك هفته ويلا، 5/3 ميليون تومان پول لازم است، سال آينده اين رقم به 4 ميليون تومان و سال هاي بعد عدد آن از 5 ميليون توماني كه الان براي مالكيت زماني يك ويلا لازم است، تجاوز مي كند.

اين در حالي است كه در شيوه خريد مالكيت زماني، عدد پرداخت شده براي كل دوران استفاده –سال هاي متمادي- ثابت خواهد بود.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.