شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: معرفی محبوب‌ ترین رهبران جهان در توییتر ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: نتايج يك بررسي نشان داد، رییس جمهوري آمریکا محبوب ترین رهبر جهان در شبکه اجتماعی تويیتر است.

نتایج بررسی انجام شده توسط موسسه مطالعاتی اسکاتس من نشان می دهد که باراک اوباما با 17 میلیون دنبال کننده (Followers) در شبکه اجتماعی تويیتر، محبوب ترین رهبر جهان در این شبکه اجتماعی به شمار می رود.

تويیتر رییس جمهور آمریکا به آدرس @BarakObama تا روز نهم مه سال جاری میلادی بیش از هر حساب تويیتر دیگر رهبران جهان فعال بوده و بیشتر از همه تويیت کرده است.

علاوه بر رتبه  نخست سران جهان، حساب تويیتری رییس جمهوري آمریکا از نظر دنبال کننده پس از بریتنی اسپیرز، خواننده آمریکایی در جایگاه پنجم جهان جای گرفته است.

در میان سران جهان هوگو چاوز ـ رییس جمهوري ونزوئلا ـ با آدرس @chavezcandanga دومین رهبر محبوب جهان در تويیتر است.

دیوید کامرون، نخست وزیر انگلیس، با بیش از دو میلیون دنبال کننده در جایگاه پنجم قرار گرفته و نخست وزیر مالزی نیز به عنوان بیست و پنجمین رهبر محبوب جهان در تويیتر انتخاب شده است.

در میان سران کشورهای عضو اتحادیه آسه آن، نجیب تون رزاق ـ نخست وزیر مالزی ـ محبوبترین است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.