شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: این ساعت مکان افراد خاص را لو می دهد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: تيمي از دانشجويان دانشگاه مونيخ با الهام از مفهوم ساعت جادويي مجموعه هري پاتر، دست به ساخت يك ساعت جادويي كارا زدند كه موقعيت افراد خاص را نشان مي دهد.

اين ساعت البته جادويي نبوده و با شيوه هاي عصر اينترنت كار مي كند اما در عمل بيشتر شبيه جادو است.

اين ساعت در حقيقت يك ساعت پاندولي بزرگ قديمي بوده كه با دستگاهي با چهار عقربه كه 360 درجه مي چرخند، اصلاح شده است.

این ساعت مکان افراد خاص را لو می دهد

محققان چهره هاي خود را در سر عقربه ها قرار داده و موقعيت ها را به جاي زمانها گذاشتند. سپس اين ساعت به ريزكنترلگر متصل شده و به بررسي به روز رساني هاي روي يك سرور و چرخش عقربه ها به تناسب آنها مي پردازد.

اين ساعت به شكل اسرارآميز به شناسايي محل كاربران خود نپرداخته، بلكه بايد با يك نرم افزار خاص گوشي همراه به روز رساني شود.

كاربران مي توانند بطور دستي با يكي از موقعيت هاي 12 گانه ارائه شده، مكان خود را به روز رساني كرده يا به آن اجازه دهند تا موقعيت فرد را با جي پي اس پيگيري كرده و بر اساس آن يك موقعيت را انتخاب كند.

اين دانشجويان براي واحد «ساخت اجسام متعامل» اين ساعت را ساخته و همچنين يك ويدئوي بسيار عجيب را به همراه آن ضبط كرده اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.