دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: گزیده‌ شدن توسط سریع‌ ترین مار دنیا +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: یك عكاس علاقه مند به حيات وحش كه در حال تصويربرداري از مارهاي خطرناك،  توسط يك مار سياه گزيده شده بود تا روز چاپ عكس از اين واقعه بي اطلاع مانده و از آن جان سالم بدر برد.

مارك لايتا براي جديدترين پروژه عكاسي خود موسوم به مارپیچ به تصويربرداري از مارهاي مختلف مي پرداخت.

گزیده‌ شدن توسط سریع‌ ترین مار دنیا +عکس

تنها دليل زنده ماندن وي در برابر حمله مار اين بود كه گزش مار مامبا خشك بوده و زهري از آن به لايتا فرو نرفته بود. نيش زهردار مار مامبا 100 درصد كشنده است.

اين عكاس آمريكايي گفته بود كه حتي از زمان گزيده شدن توسط اين مار آگاهي نداشته و تنها در روز بعد با مشاهده تصاوير متوجه آن شده است.

مامباي سياه بلندترين مار زهردار در آفريقا بوده و تا سه متر رشد مي كند. اين نام به دليل رنگ سياه درون دهان اين موجود براي آن انتخاب شده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.