يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: گاف گزارشگران؛ این بار در گزارش بوکس! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

دوشنبه شب احسان روزبهانی با حریفی از کلمبیا مبارزه کرد. از همان ثانیه های راند اول، هم گزارشگر و هم چند نفر کارشناسی که به استودیو آمده بودند، شروع کردند به انتقاد از قضاوت داور. تکرار همان بهانه گیری های همیشگی. دریغ از اینکه یکی از آنها یک نکته فنی بگوید، یا یکی دو کلمه اطلاعات از سوابق روزبهانی یا حریفش بدهد.

گاف گزارشگران؛ این بار در گزارش بوکس!

یکی از اساتید در آخرین ثانیه های راند اول با اطمینان گفت که راند به نفع روزبهانی تمام شده. نتیجه که زیر تصویر آمد، امتیاز روزبهانی که 2 بود افتاد زیر آرم های اضافه صدا و سیما. امتیاز حریف که 3 بود، پیدا بود با این حال یکی از اساتید اصرار داشت که امتیاز 3 مال روزبهانی است و تاکید می کرد که این همان امتیازی است که او پیش بینی می کرده. چند ثانیه گذشت اما هیچ کدامشان نفهمیدند چند چند شده، حتی وقتی تصویر آهسته هم بدون آرم نشان داده شد، دوزاری یکی از کارشناسان باز هم نیفتاد.

در راند دوم بوکسور ایران بیشتر حمله می کرد و می شد حدس زد که احتمالا بیشتر امتیاز می گیرد، با این حال کارشناس برنامه با نگرانی پیش بینی کرد که حریف قدرتش را برای راند سوم ذخیره می کند.

راند دوم را روزبهانی 6 به 5 برد و نتیجه کلی 8 به 8 شد. در راند سوم هم روزبهانی چند مشت به سر و صورت کلمبیایی زد. حریف با گارد پایین حمله می کرد و مشت های بی هدف می زد. به همین خاطر کارشناس محترم نتیجه گرفت که: «من نگران همین بودم که حریف راند سوم رو کند که همین هم شد.»

البته راند سومی که استاد نگرانش بود در نهایت 4 به 2 به سود روزبهانی به پایان رسید! در پایان راند سوم و در شرایطی که همه منتظر بودند امتیاز نهایی اعلام شود، بیژن خراسانی که در صدا و سیما استاد رشته های ورزشی بی شماری است اعلام کرد که تاخیر به خاطر این است که احتمالا امتیاز هر دو مبارز مساوی شده و داوران در حال شمردن «خرده مشت ها» هستند!

خرده مشت اصطلاح غریبی است که به گفته اساتید مشتزنی، می توان اختراع آن را به نام بیژن خراسانی نوشت. او در طول گزارش چند بار دیگر هم از این اصطلاح استفاده کرده بود. انتقاد بیش از اندازه از داور وسط رینگ هم یکی دیگر از شاهکارهای خراسانی و دوستانش بود. آنها در جایی حتی داور را به خاطر ندادن امتیاز به روزبهانی و اخطار به حریفش «تنبل و گیج نامیدند».

این در حالی است که در بوکس امتیازها را داوران بیرون رینگ می دهند و تنها اخطارها دست داور داخل رینگ است که البته باید به تایید اکثریت داوران بیرون برسد. در یکی از راندها هم صدای زنگی آمد که برای اساتید حاضر در استودیو تبدیل به معمایی بزرگ شد. این معما را در نهایت استاد خراسانی حل کرد: «صدای زنگ رینگ بغل بود!»

آقای خراسانی اگر در چند روز گذشته، فقط یک ساعت مسابقات بوکس المپیک را دنبال کرده بود متوجه می شد که همه مسابقات تنها در یک رینگ برگزار می شود. آقای ضرغامی هفته پیش گفته بودند که گزارشگران سیما از نظر کیفی باید مورد بازبینی قرار بگیرند. امیدواریم این موضوع شامل حال ورزش بی نوا هم بشود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.