دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید



 

::::: بهترین بازی پگاه آهنگرانی را ببینید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

سماواتی که پیش از این در فیلم «نفس عمیق» هم با شهبازی همکاری کرده بود، درباره ویژگی پرویز شهبازی به ما می گوید: «او سینما را خیلی خوب می شناسد. با وسواس های خاص خودش به سینما به عنوان یک مقوله جدی نگاه می کند. تجربه فیلمسازی با ایشان برای من همیشه مثبت بوده است.»

بهترین بازی پگاه آهنگرانی را ببینید

از سماواتی پرسیدیم که آیا این فیلم از لحاظ کیفیتی در اندازه های فیلم تحسین شده «نفس عمیق» هست یا نه. سماواتی در این باره گفت: «سلام/ خداحافظ» در حد و اندازه های نفس عمیق است و به آن تنه می زند. این دو فیلم از لحاظ مضمونی خیلی با هم تفاوت داارند اما از این لحاظ که هر دو یک نوع «سینما» دارند و استانداردهای روز سینما را می شود در آنها پیدا کرد، به هم شبیه هستند.»

سماواتی درباره بازیگران این فیلم توضیح داد: «پگاه آهنگرانی و احمد مهرانفر از بازیگران اصلی این فیلم هستند و بقیه از بازیگرانی هستند که حرفه ای نیستند و سابقه خاصی ندارند.»

او درباره دلیل انتخاب این نابازیگران می گوید: «جنس سینمایی که شهبازی در آن کار می کند، بر اساس واقعیت است و برای نقش ها به دنبال بازیگر نیست. به دنبال کسی است که عین نقش باشد و بتواند در آن نقش زندگی کند. آدم هایی که هنرپیشه نیستند، به جنس واقعی زندگی نزدیکترند. به همین خاطر است که در فیلم های دیگر هم برای برخی از نقش ها به نفع تاثیرگذاری روی مخاطب از بازیگر استفاده نکرده است.»

سماواتی درباره داستان این فیلم می گوید: «داستان این فیلم درباره دختری است که با کسی هم خانه می شود و همین هم خانه شدن او را وارد داستان ها و اتفاقاتی می کند که فیلم را پیش می برد.»

بنا به گفته تهیه کننده این کار، تمام لوکیشن ها در تهران است و فیلمبرداری در مناطقی مثل میدان توحید، فاطمی، بازار، دولت آباد و درکه صورت گرفته است. او همچنین اضافه می کند: «این فیلم نسبت به فیلم های قبلی شهبازی پیچیدگی خاصی دارد و درام ویژه ای در طول فیلم جریان دارد که مخاطب را تا پایان نگه می دارد. ما قصد داریم اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این فیلم را به جشنواره برسانیم.»

سماواتی پیش بینی اش از این فیلم در جشنواره را اینگونه توضیح می دهد: «پگاه آهنگرانی در این فیلم یکی از بهترین بازی های عمر کاری خود را انجام داده است و همینطور احمد مهرانفر که بسیار واقعی و باورپذیر بازی کرده است.» پیش از این قرار بود محسن تنابنده هم در این فیلم به ایفای نقش بپردازد. شهبازی این فیلم را با تاخیر بعد از «عیار 14» ساخته است.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.