يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: چرا سفرهای استانی دولت متوقف شد؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: به نظر می رسد در آخرین سال فعالیت دولت دهم، برخی از برنامه های مهم و راهبردی که در طول چند سال گذشته به شدت از سوی شخص رئیس جمهور پیگیری می شد، تغییر کرده است.

یکی از این موارد سفرهای استانی رئیس جمهور به استان های مختلف کشور بود که تا کنون سه دوره از آن انجام شده است و گردونه سفرها میان دور چهارم قرار گرفته است.

اما در این میان به نظر می رسد شمار سفرهای استانی دولت از عدد صد فراتر نرفت چرا که با وجود مدت زمان کوتاهی که به پایان دولت مانده است، تنها 10 سفر استانی از دور چهارم سفرهای استانی رئیس جمهور انجام شده است و زمانی که تا پایان دولت دهم باقی مانده است برای انجام بقیه سفرها کافی به نظر نمی رسد.

*از یک تا شصت در چهار سال

اولین سفر استانی هیئت دولت در مهر ماه سال 1384 و با سفر به استان خراسان جنوبی آغاز شد. محمود احمدی نژاد که تحرک دولت را یکی از اهداف اصلی دوران ریاست جمهوری خود عنوان کرده بود عملا با آغاز این سفرها نشان داد عزم جدی برای عملی کردن وعده های خود دارد.

در طول 4 سال اول ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد هیئت دولت به 60 استان مختلف سفر کرد.

در دور اول علاوه برمراکز استان ها، شهرستان های گوناگون نیز میزبان رئیس جمهور بود و در دور دوم رئیس جمهور در مرکز استان مستقر شده و وزرا به شهرهای مختلف سفر می کردند و تهران نیز در ماه های مبارک رمضان شاهد سفرهای استانی رئیس جمهور به شهرهای مختلف بود.

*توقف در صدمین ایستگاه

در دور دوم ریاست جمهوری احمدی نژاد،سفرهای دور سوم همانند سفرهای دور دوم تنها مرکز استان بود که شاهد حضور رئیس جمهور می شد اما با آغاز دور چهارم شهرستان های کوچک همانند دور اول به لیست شهرهای میزبان رئیس جمهور اضافه شدند. گرچه به نظر می رسید که دور چهارم سفرهای استانی ریاست جمهوری می تواند زمینه را برای پیگیری مصوبات بر زمین مانده دولت در استان ها فراهم کند اما عملا سفرهای استانی دور چهارم از سفر صدم هیئت دولت به استان خراسان رضوی متوقف مانده است.

*رمضان آمد و خبری از سفر استانی نشد

در طول دو ماه گذشته بارها و بارها مسئولان نهاد ریاست جمهوری بر ادامه سفرهای استانی رئیس جمهور تاکید کرده اند،حمید بقایی معاون اجرایی رئیس جمهور در یکی از مصاحبه های خود در هیئت دولت به این نکته اشاره کرد که سفرهای استانی رئیس جمهور ادامه پیدا می کند و حداقل قبل از ماه مبارک رمضان در هیئت دولت یک سفر استانی خواهند داشت. اما ماه مبارک رمضان سر رسید و هیچ سفر استانی انجام نشد.

*مهر ماندگار جای سفرهای استانی را می گیرد

به نظر می رسد که دولت در پی جایگزین کردن مدل دیگری برای سفرهای استانی است و مهر ماندگار (تکمیل پروژه های عمرانی سفرهای استانی)جایگزین سفرهای استانی شده است. طرح مهر ماندگار بزرگترین پروژه عمرانی دولت در سال جاری محسوب می شود که شامل بیش از 900 پروژه با ارزشی معادل 170 هزار میلیارد تومان است.

افتتاح این تعداد پروژه و تکمیل آنها بار را از دوش دولت آینده برمی دارد و نه تنها مانع از باقی ماندن طرح های عمرانی برای دولت آینده می شود بلکه عملا باعث بهبود وجهه دولت در آخرین سال فعالیت آن می شود.

در طول یک ماه گذشته تمام سفرهای رئیس جمهور عملا بر افتتاح پروژه های طرح مهر ماندگار متمرکز شده بود و در این میان افتتاح پروژه های راهسازی مسکن مهر و پتروشیمی در صدر توجه رئیس جمهور قرار داشت.

*دو سفر در هر ماه ماموریتی غیر ممکن

در صورتی که رئیس جمهور و هیئت دولت بخواهد تا پس از پایان ماه مبارک رمضان تمام سفرهای استانی باقیمانده دور چهارم را به پایان برساند، عملا باید در هر ماه دو سفر استانی را انجام دهد. این در حالی است که سفرهای دور قبلی تا پایان آن نزدیک به دو سال زمان برده بود و عملا چنین حجمی از سفرهای استانی به معنای اشغال شدن بخش اعظم وقت دولت و رئیس جمهور خواهد شد.

همین مسئله سبب شده است تا ادامه یافتن دور بعدی سفرهای دور چهارم ریاست جمهوری به استان ها با تردیدهای فراوانی روبرو شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.